Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Angelo a Paddy opět v akci: Vlasáči z Kelly Family objevili Facebook a chystají obří comeback!

Vzpomínáte si na ně?
Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
Členové kultovní kapely The Kelly Family objevili kadeřníka, sociální sítě a selfie tyče! Teď je už nemůže nic zastavit před jejich cestou, jak si znovu vydobýt zašlou slávu z devadesátek.

Teď se hippíkům z Kelly Family možná smějete, ale kdo neměl v devadesátkách v pokojíčku na stěně jejich plakát z Bravíčka, jako by neexistoval!

Angelo, Paddy, Kathy, Patricia… Tahle jména se skloňovala ve škole pořád a ve walkmanech nám jejich songy hrály tak dlouho, dokud se nezašmodrchala kazeta!

Dlouho o nich nebylo slyšet. Rodinná kapela se rozpadla a každý šel vlastní cestou a zakládal vlastní kapely. Většina členů už má vlastní rodiny a skoro 10 let o sobě nedávali vědět. Až nyní.

V Německu se rozhodli uspořádat nostalgické koncerty a pro fanoušky si připravili 3 termíny. Jaké bylo jejich překvapení, když zjistili, že během pár desítek minut se po lístcích jenom zaprášilo! „Byli jsme naprosto unešení. Až teď nám došlo, co pro lidi naše společná hudba znamená,“ napsali fanouškům na Facebook s tím, že se hned zavřeli do nahrávacího studia a společně, opět jako rodina, zase tvoří!

„Je to úžasný pocit a všichni máme husí kůži.“

Zatím byly koncerty naplánovány pouze v Německu, ale musíme doufat, že si během dalších měsíců vzpomene kultovní vlasatá kapela i na české fandy!

Máte chuť na další nostalgické vzpomínání? Klikněte ZDE.

Související články

Další články