Teď se hippíkům z Kelly Family možná smějete, ale kdo neměl v devadesátkách v pokojíčku na stěně jejich plakát z Bravíčka, jako by neexistoval!

Angelo, Paddy, Kathy, Patricia… Tahle jména se skloňovala ve škole pořád a ve walkmanech nám jejich songy hrály tak dlouho, dokud se nezašmodrchala kazeta!

Dlouho o nich nebylo slyšet. Rodinná kapela se rozpadla a každý šel vlastní cestou a zakládal vlastní kapely. Většina členů už má vlastní rodiny a skoro 10 let o sobě nedávali vědět. Až nyní.

V Německu se rozhodli uspořádat nostalgické koncerty a pro fanoušky si připravili 3 termíny. Jaké bylo jejich překvapení, když zjistili, že během pár desítek minut se po lístcích jenom zaprášilo! „Byli jsme naprosto unešení. Až teď nám došlo, co pro lidi naše společná hudba znamená,“ napsali fanouškům na Facebook s tím, že se hned zavřeli do nahrávacího studia a společně, opět jako rodina, zase tvoří!

„Je to úžasný pocit a všichni máme husí kůži.“

Zatím byly koncerty naplánovány pouze v Německu, ale musíme doufat, že si během dalších měsíců vzpomene kultovní vlasatá kapela i na české fandy!

Máte chuť na další nostalgické vzpomínání? Klikněte ZDE.