Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie ukázala nové tetování! Co znamenají TAJEMNÉ znaky? Je to smutný vzkaz Pittovi?

+ Dalších 18 fotografií
Tahle holka má očividně ráda bolest! Při své návštěvě Kambodži, kde natáčela film First they killed my father, se nechala opět ocejchovat. A tentokrát pořádně! Nová kérka pokrývá skoro celá její záda a při její tvorbě byla použita tradiční thajská metoda, která je ještě o něco bolestivější než obyčejná tetovací pistole. Dříve měla kérku, která ji duchovně spojovala s Bradem Pittem. A co má dnes?

Angelině je známo, že má občas sklony k pěkně bizarním kouskům. Ať už je to údajné členství sekty, sbírka nožů, ampulka s krví na krku nebo právě zmiňovaná tetování. Vždycky přijde s něčím novým.

Tentokrát si nechala do Kambodži přivést svého dvorního tatéra, thajského mnicha Ajarn Noo Kanpai, aby jí dozdobil zádíčka. Tenhle umělec, který Angie vyšel na tisíce dolarů, herečku už jednou potetoval. Během jejich loňské dovolené v Kambodži si vzal pod ruku nejen slavnou herečku, ale i jejího tehdejšího manžela Brada. Mělo je spojit po duchovní stránce jako muže a ženu. To se asi trochu nechytlo, jelikož dva měsíce poté šli od sebe.

Nové tetování je změtí dávných budhistických symbolů a manter, které svého majitele mají chránit před zlem. Je snad tím zlem myšlen nyní Pitt? Kterého Angelina obvinila, že uhodil adoptovaného syna Maddoxe?

Tetování je prý také vyjádřením úcty tisícům mrtvých, kteří padli při útocích Khmérů. Spolu s předchozími tetováními, které tvoří nápis Know your right (znej svá práva), tradiční thajský tygr a kambodžské písmo, tvoří malůvky dokonalý obrázek, který jí bude závidět každý milovník tetování.

Mnich Ajarn Noo Kanpai sídlí nedaleko Bangkoku a stal se v tomto oboru legendou, jeho malůvky prý chrání kohokoliv, kdo je nosí na svém těle. S Angelinou spolupracuje už od roku 2003 a mimo ní spolupracuje i s dalšími celebritami, jako je Cara Delevingne nebo Michelle Rodriguez.

Do Kambodži ji tentokrát doprovázel kromě dětí i tajný milenec, kterého se jí nepodařilo skrýt. Tím pěkně naštvala svého bývalého se kterým se v současné době soudí o děti. Zatímco Angelina chce výhradní péči, a aby Brad děti pouze občas navštěvoval, tomu se to moc nelíbí. Stejně jako fakt, že se s dětmi vídá cizí muž, zatímco on je může sotva vidět. Uvidíme, kolik ochrany nové tetování Angie přinese a jak úspěšná bude u soudu s výhradní péčí. Možná s odtajněním milence měla ještě chvíli počkat.

Mohlo by vás zajímat

Další články