Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie na tvrdých drogách! Kdo promluvil o její závislosti?

Angie to v minulosti trochu nedávala!
Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
Angelina Jolie byl vždycky pěkné kvítko! Málokdo ale ví, že ji její drogová závislost málem připravila o kariéru a o pěkný balík peněz. Zakladatelka filmového studia Paramount Pictures Sherry Lansing vydala knihu, která vypráví o jejím životě. Odhaluje v ní mimo jiné i šokující detaily o drsných začátcích Angeliny Jolie!

V roce 2001 byla Angie nadějnou vycházející hereckou hvězdou. Byla tehdy žhavou kandidátkou na roli Lary Croft, ale s její reputací tehdy trochu zamávaly fotografie, které se objevily v médiích, na kterých měla užívat drogy.

Byla závislá na heroinu a kokainu a producenti s tím měli trochu problém. Sám její otec John Voight se jí snažil pomoci a hovořil o ní jako o velmi citlivé dívce, která má své problémy. Jolie svou příležitost ale nechtěla jen tak vzdát. Před tvůrci filmu se dušovala, že se polepší a bude sekat dobrotu, prosila, aby jí dali šanci.

„Když přišla poprvé do studia, byla nádherná. Zároveň na ní bylo ale něco temného a tajemného, rozhodně bylo vidět, že má nějaké problémy, které si nosí s sebou,“ vzpomíná Lansing na jejich první setkání.

Jak je známo, slavnou roli jí nakonec přiklepli, ale nebylo to zadarmo. Denně musela podstupovat testy na drogy. Absolvovala nejen testy moči, ale především ty krevní. Studio ji opravdu bedlivě střežilo a musela tvrdě makat, aby se pro náročnou roli dostala do formy.

Podle Lansing to byl jeden z největších bojů, jaké kdy člověk mohl podstoupit sám se sebou. Ten se ovšem dost vyplatil. Film vydělal 275 milionů dolarů a z Angeliny udělal hvězdu k nezaplacení. A dost možná jí tato role také zachránila život.

Související články

Další články