Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Angela Merkel TO PRÝ ZASE ZVLÁDNE! Německo se nesmí nechat teroristickým útokem zastrašit

Podle Merkel by se lidé neměli přestat scházet! Proč? Protože to přeci
zvládnou.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Německá kancléřka Angela Merkel se konečně vyjádřila k berlínskému útoku. Podle jejích slov se Německo nesmí nechat zastrašit a mělo by pokračovat ve svých tradicích. Vánoce jsou krásný čas a někdy se prostě stane, že do vás najede kamion. Tak to asi Němci mají vnímat. Kancléřka je dál přesvědčená, že Německo je na dobré cestě, když přijímá migranty.

Podle Angely Merkel je berlínský masakr tvrdou ranou pro Německo, obzvlášť pokud se potvrdí, jestli za útokem stál uprchlík, který v Německu žádal o azyl.

„Bude to hrozné, bude to útok proti občanům Německa, proti občanům, kteří pomáhají uprchlíkům,“ vyjádřila se kancléřka na tiskové konferenci.

Dále vyzvala občany, aby se nepřestávali scházet kvůli strachu z terorismu. Aby stále dodržovali vánoční tradice, které mají být oslavou života.

Angela Merkel je přesvědčená, že nastolila dobrou cestu. Dál trvá na tom, že je dobré uprchlíky a migranty přijímat. Německo to podle Angely Merkel prostě zvládne…

Související články

Další články