Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Aneta Krejčíková se odhalila: Znovu těhotná herečka vystavila bříško na lascivní fotce

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 15 fotografií
těhotenství
Aneta Krejčíková (28) před měsícem přiznala, že jen rok a pár měsíců po porodu svého syna Bena neplánovaně podruhé otěhotněla. Herečka už od počátku svého prvního těhotenství patřila mezi ty slavné matky, které jsou sdílné a se svými fanoušky se nejen poradí, ale radu jim i ochotně poskytnou. Nyní se rozhodla otevřeně promluvit o striích a přidala fotku ve spodním prádle, na které ukazuje, jak jí bříško s druhým děťátkem pomalu roste.

Je tomu jen něco málo přes rok, co hvězda Ulice Aneta Krejčíková přivedla na svět svého prvního potomka. Malý chlapeček dostal jméno Ben a mamince dělá jen samou radost. Zanedlouho se z něj stane i velký bráška, herečka je totiž podruhé těhotná a rozhodla se při té příležitosti s ostatními maminkami podělit nejen o tipy proti striím, ale i o fotku, na níž ve spodním prádle ukazuje své bříško.

Při prvním těhotenství herečku stresovalo především to, že její břicho už nikdy nebude takové jako dřív. „Odmítala jsem se smířit s představou, že v osmadvaceti letech už nebudu mít hebký, pevný břicho. A tak jsem se mazala vším možným co půl hodiny. Povedlo se. Strii nemám žádnou. Teď prožívám druhé těhotenství a asi bych to opět neměla podcenit, i vzhledem k tomu, že to mám relativně krátce po sobě,“ napsala herečka ke snímku, na kterém se jen v podprsence chlubí těhotenským bříškem, kde nyní roste její druhé miminko.

Herečka nejen že ostatním matkám poradila, jak na strie, ale prozradila i to, jak si zachovat pevná prsa. „A pokud máš větší prsa, nos v těhotenství i po porodu podprsenku, pak ti ta prsa nespadnou,“ dodala herečka. Kromě lascivní fotky v prádle, kterou nafotila v průběhu druhého těhotenství, ukázala i to, jak její břicho vypadalo 4 měsíce po porodu. Na snímky se podívejte v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články