Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Aneta Krejčíková o odvážných scénách: Je to složité, nazí před sebou nechodíme

+ Dalších 6 fotografií

Oblíbená česká herečka Aneta Krejčíková studem nikdy netrpěla. Hvězda seriálu Ulice se již mnohokrát objevila před kamerou v odvážných scénách nebo zcela nahá. Jak intimní scény prožívá a jak reaguje její okolí, prozradila v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz.

Nahota Anetě Krejčíkové nedělá problém. Hvězda seriálu Ulice či Volha již několikrát odhodila před kamerami svršky a fanouškům tak nenechala prostor pro fantazii. Zda se při takových scénách cítí jako ryba ve vodě, nebo se cítí nesvá, prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz.

“Já to beru jako součást práce. Samozřejmě nejsem ten typ, pro kterého by to bylo jednoduché. My před sebou samozřejmě nechodíme nazí, tak je to složité. Vždycky hrozně záleží na tom, jaká je atmosféra na place,“ vysvětluje a dodává, že je potřeba překonat ostych a myslet pouze na to, že je to součást role.

Aneta se před kamerou svlékla již několikrát

Reakce veřejnosti na Krejčíkové odvážné scény jsou všelijaké, jak sama přiznává. “Po odvysílání seriálu Volha mi přišlo, že se tomu dává zbytečně moc pozornosti a přijde mi, že za takovou pozornost zase moc nestojím,” svěřuje se.

Aneta své bujné tvary ukázala před kamerami hned několikrát, a to už od útlého věku. Známá je její scéna z Ulice, kde ukázala vnady už v 17 letech. O tři roky později předvedla ve filmu Poupata žhavý striptýz a naposledy se svlékla v seriálu Volha. Právě v tomto posledním seriálu vzbudily větší pozornost spíše nahé scény než její herecké výkony.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy