Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová trpí jako zvíře: Na svoji oblíbenou činnost musí zapomenout!

+ Dalších 28 fotografií
zraněná modelka
Jak se zdá, tak půvabná Andrea Verešová (38) si už tuto zimu jen tak nezalyžuje. Ještě nedávno zahajovala zimní sezonu ve Špindlerově Mlýně a těšila se na to, jak napadne sníh a konečně si pořádně zajezdí. V současné době si ale namohla koleno tak, že se na lyže nepostaví. Bude muset na další operaci?

„Tak to vypadá, že tento rok si už moc nezalyžuju. Jedině že by si mě vzaly do rukou nějaké šikovné ručičky a pomohly mi co nejdříve vyléčit moje zraněné koleno,“ napsala Andrea Verešová (38) smutně na svůj profil.

Ještě na začátku prosince přitom zahajovala zimní sezonu ve Špindlerově Mlýně a nemohla se dočkat toho, až napadne sněhobílá nadílka a ona si konečně se svojí rodinou pořádně zalyžuje.

Bohužel další vážné zranění kolene modelce znepříjemnilo zbytek zimy. Andrea Verešová se na lyže tuto zimu postaví už jen stěží. Zdravotní komplikace s kolenem půvabnou Anderu trápí už od roku 2015, kdy skončila s přetrhanými křížovými vazy a natrženým bočním vazem.

Od té doby modelku provázejí neustále problémy s kolenem a při lyžování musí být na sebe hodně opatrná. Tak držme palce, ať se Andrea dá co nejrychleji dohromady!

Mohlo by vás zajímat

Další články