Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová si pohrála s photoshopem! Fanoušci jí za to dali čočku!

Andrea se nahoty nebojí.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 55 fotografií
Vždy naprosto dokonalá Andrea Verešová zřejmě šlápla pěkně vedle... Na svůj Instagram totiž sdílela pobuřující fotku. Tedy pobuřující její věrné fandy.

Modelka Andrea Verešová (36), ráda tu a tam ukazuje své nahé tělo. Taky si to může dovolit, protože její postava je samý sval a žádný tuk. Andrea je už známá tím, že občas na svůj Instagram přidá opravdu provokativní fotku. Tentokrát však odezva nebyla příliš příznivá…

Andrea zveřejnila jednu z fotek ze svého posledního kalendáře, kde sedí úplně nahá. Černobílá fotka působí zcela normálně až do chvíle, než si všimnete vyretušované levé bradavky. Ta jakoby záhadně zmizela ze světa.

„Že by Photoshop? Až tak velké kozičky nemáš. Co?“ napsal jeden z naštvaných fanoušků.

„Tak to prsíčko nevyšlo,“ napsal další z fanoušků.

Andrea Verešová je typ ženy, která nesnese sebemenší kritiku na své tělo. Netrvalo tedy moc dlouho a k celé nešťastné záležitosti se vyjádřila.

„Zlatíčka, bradavku jsme kvůli pravidlům Instagramu museli vyretušovat… Nebudeme tolik provokovat ani nikoho zbytečně iritovat, že ano? Originál najdete v kalendáři a u mě,“ napsala Andrea s jistou dávkou sarkasmu.

Pokud je její vyjádření pouhým marketingovým manévrem, jak nalákat lidi ke koupi kalendáře… Tak to určitě nebylo nejlepší rozhodnutí. Nicméně musíme uznat, že Andree to sluší v reálu i bez retuše.

Související články

Další články