Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová promluvila o svém těhotenství: Nedávali jsme si s manželem pozor!

Daniel Volopich ví, že šperk je nejlepším přítelem ženy. Proto dal
Andree na Valentýna starobylé a hodně ceněné náušnice.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 40 fotografií
Andrea Verešová prozradila detaily o svém těhotenství! Má snad modelka recept na to, jak snadno a rychle být v tom?

Úspěšná modelka Andrea Verešová (36) se prý v mateřství a roli matky doslova našla. S milovaným manželem Danielem Volopichem a jejich dvěma dětmi vypadají navenek jako reklama na dokonalý rodinný život. Skoro jako svět Barbie od Mattela. Narození jejich prvního dítěte bylo pro Andreu neplánovaným startem do nové životní etapy.

Andrea se stala matkou na modelku poměrně brzy, tehdy jí nebylo ani třicet let. Otázkou tedy zůstává, zda její těhotenství bylo plánované.

„Když se do někoho zamilujete a jste šťastná, tak o tom nepřemýšlíte. I když musím přiznat, že jsme nebyli úplně opatrní a nedávali si dostatečně pozor,“ přiznala Andrea Verešová pro magazín Rodina DNES s tím, že tehdy ani netušila, jak pro ni bude snadné otěhotnět.

„Když jsem zjistila, že jsem těhotná, brala jsem to jako osud a start do nové etapy mého života. Zklidnila jsem se a začala vést rodinný život,“ dodala s tím, že si v tu chvíli uvědomila své životní priority.

Naštěstí Andrea nezůstala zavřená jenom doma jako puťka domácí. Zanedlouho po porodu na sobě začala makat a v tělocvičně se dostala opět do top formy. Její postava po dvou dětech je fascinující a pro ostatní maminky určitě inspirující…

Související články

Další články