Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Aňa Geislerová řeší krizi středního věku po svém. Kérka na celá záda? Proč ne?

Zdroj: http://one-for-one.cz/ , Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Aňa prožívá novou etapu svého života. U každé ženy přináší nové kapitoly života viditelné změny. U Geislerové tomu není jinak. Její obří tetování je důkazem.

Asi nejvytíženější herečka u nás Aňa Geislerová (40) si pořídila nové tetování! Zde ale nejde jen tak o nějaké drobné tetování… Aňa pro umístění zvolila lopatky, půlku zad, klíční kost, a dokonce i dlaň

Aničce Geislerové je už přes čtyřicet let a až teď se rozhodla pro radikální změnu. Říkáte si, zda to není nějaká krize středního věku? Podobné rozhodnutí jsme totiž viděli například už u Venduly Svobodové nebo Moniky Marešové (42). Nechceme poukazovat na věk kolem čtyřicítky, ale zkrátka se nám tato fáze jeví jako nový začátek další kapitoly. A proč si to nějak trvale nezaznamenat, že?

Záda, dlaň, klíční kost, to jsou zrovna místa, kde tvorba tetování musela celkem dost bolet. Aňa zvolila místa, kde se zrovna nenachází skoro vůbec žádná svalová hmota a tatér musí mnohdy zatlačit přímo proti kosti Navíc toto tetování se nedělalo strojkem, ale starou dobrou ruční prací, tedy pomocí jehly. Umělecká tatérka, která si říká Duhovka, si potrpí na tradičním postupu, který při tvorbě trvá déle. Aňa si to určitě dost protrpěla.

„Co jiného dělat…“ napsala si k svému novému uměleckému dílu na zádech herečka.

Pro krásu se holt musí trpět, ale výsledek stál za to. Rozkvetlé růže se k zrzavé herečce typově naprosto hodí Umělecké pojetí tetování jako by doplňovalo její osobnost. A jaké má tetování na své dlani? Jednoduché srdce neboli srdce na dlani.

Související články

Další články