Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Amputovali jí obě prsa, Podívejte se, jak parádně to tahle holka vyřešila!

Nikki chce svým příběhem inspirovat i ostatní.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 3 fotografie
Mladá Američanka musela kvůli nádoru prsu podstoupit dvojitou mastektomii. Ztracené sebevědomí následně nalezla díky kérkám na místě bradavek.

Americká stand-up komička Nikki Black (25) před dvěma roky zjistila, že má rakovinu prsu. Podstoupila náročnou léčbu, jejíž součástí byla chemoterapie a bohužel i dvojitá mastektomie.

Po amputaci prsů šla žena na jejich rekonstrukci. Jak ale přiznává, psychicky se s celou situací velmi špatně smiřovala.

„Když máte rakovinu prsu, ztrácíte kontrolu nad svým tělem v mnoha směrech. Doslova jsem ztratila svá prsa, ztratila jsem cit na některých místech hrudi, přišla jsem o bradavky, každý den jsem se musela potýkat s jiným typem bolesti a navrch toho jsem ještě cítila, jak je tato nemoc sexualizována. Muži se mě ptali, jaká prsa si plánuju pořídit, říkali mi, jak jim budou chybět má stará prsa, a jeden člověk mi dokonce řekl, že bych po uzdravení mohla začít dělat fetiš porno.“

Během léčebného procesu jí kromě rodiny a přátel také velmi pomáhalo umění a kromě focení se Nikki například věnovala malbě na svou holou hlavu. Rozhodla se proto, že podobným způsobem se vypořádá i se svým pooperačním traumatem.

Zašla si do tetovacího salonu a na důkaz znovu nabyté kontroly nad svým tělem si pořídila kérku. A stejně jako okolí i ona je z ní velmi nadšená. „Lidé moje prsa milují! Já je miluju! Tetování bylo jako terapie, operace pro duši. Skoro jsem se v salonu rozbrečela, jak to bylo překrásné.“

Co na její prsa říkáte vy?

Související články

Další články