To snad nemyslí vážně! Psychopat Bejr si umanul, že sledovanost na YouTube získá za každou cenu. A to i za takovou, že udělá ohromnou ostudu celé České republice!

Zatím se mu daří obojí. Po dovolené v Egyptě, po které se v zemi pyramid budou na Čechy dívat skrz prsty ještě hodně dlouho, vzal bezdomovce Majsnera do Spojených arabských emirátů. Sťatý pod obraz byl Majsner už na letišti v pražské Ruzyni. V letadle se pak svlékal a dožadoval se další dávky alkoholu. Bejr ho v pití s vidinou dalších tisíců diváků podporuje.

Po příletu do Abú Dhabí Bejr koupil Majsnerovi láhev kvalitní whisky. Slavný bezdomovec s její konzumací vůbec neotálel. Nejenže pil na veřejnosti, což je v Emirátech přísně zakázáno. Především se dostal do takového stavu, že vůbec nevěděl, která bije. Dokonce se pokálel v taxíku a potom v hotelovém pokoji upadl do hlubokého spánku! Tam byl dopraven na invalidním vozíku, jelikož si o něm hotelový personál myslel, že je hendikepovaný.

Jakmile se Majsner probral, už ho Bejr nutil do dalšího pití. Využívá toho, že bezdomovec zkrátka bezplatný přísun alkoholu nedokáže odmítnout. Po krátké úvaze se rozhodli zajít prozkoumat město. A to navzdory tomu, že se Majsner po nehodě v taxíku stále neumyl. Město šejků si tak na pár hodin muselo zakolíkovat nosy!

Nejhorší na výpravě dvou internetových hvězdiček je, že ještě nekončí. Bejr s Majsnerem budou mít ještě kvantum příležitostí vyvést něco šíleného. A Česko si zase ve světě budou spojovat jenom s alkoholismem a nechutností.

Přitom ve čtyřiceti už by mohl mít Bejr rozum a zabývat se něčím smyslupnějším!