Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Ajajaj. Získali jsme přísně utajovanou nahrávku živého zpěvu One Direction, mozek vám vyteče ušima

Ajajaj. Získali jsme přísně utajovanou nahrávku živého zpěvu One Direction, mozek vám vyteče ušima
Zdroj: Youtube

Jestli jste fanynky (neděláme genderové rozdíly, žádný kluk by One Direction nikdy neposlouchal) a chystáte se vydat těžce vydřené peníze svých rodičů, které vám dávají jako kapesné, za lístek na tenhle boyband na nějakém nejbližším koncertě, tak zadržte.

Protože to, co slyšíte ze svého přehrávače, kde máte všechna jejich alba, jsou studiové nahrávky samozřejmě také upravené ve studiu. Když někdo neumí moc dobře zpívat, použije se technika zvaná auto-tune, která udělá kvalitní pěvkyni s dobrým hlasem třeba i z takových zpěvaček, jako je Justin Bieber

Nebo Madonna

Někdy to zvukař přežene a auto-tune poznáte tak, že na nahrávce pak zní hlas, jakoby vycházel z kovové roury. Jindy je ale vidět, že je této techniky opravdu třeba, jak dokazuje toto exkluzivní video, kde One Direction zpívají naživo. Autor nahrávky se nyní musí skrývat a je pod policejní ochranou, protože za pravdu jsou lidé vždycky pronásledováni.

Velmi dlouho utajované pěvecké schopnosti této skupiny konečně vyšly najevo a fanynkám by to mohlo přivodit doživotní šok. Takže s videem opatrně, rozmyslete si, jestli si ho pustíte. Lepší je žít v iluzi, ne?

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy