Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Agresivní Julča z metra a velitelka večírkových vkrádačů je opět na scéně! Tentokrát se objevila na dětské party a budete koukat!

Julča z metra opět oživla.
+ Další fotografie

Julie Kusková Klímová se proslavila jako jedna z nejagresivněj­ších cestujících v metru, která má právo sedět. Pak se zjistilo, že je členem tzv. holubí letky, jejíž členové se nezváni snaží dostat pod falešnou novinářskou identitou na večírky a pořádně si naplnit žaludky, případně obdržet nějakou tu tašku s dárky pro novináře.

Po Julče se na několik měsíců jakoby slehla zem, těžko říct, jestli se skrývala doma, nebo jen dostala kvalitnější léky, které zabraňovaly jejím agresivním projevům. Tentokrát si pro prezentaci své osoby vybrala akci, která byla určena pro děti slavných osobností. Tam ale působila naprosto klidně, a dokonce se reportérce Super.cz svěřila s tím, že si myslí, že má stále právo sedět.

Tak doufejme, že tento poklidný stav paní Julii nějakou dobu vydrží a pražské metro se obejde bez jejích výstupů.

Mohlo by vás zajímat

Další články