Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Agresivní „bába z metra“ Júlia lže, jak když tiskne: Její vizitka je falešná a v metru ji nikdo neokradl, jak se snaží tvrdit

Záběry z dnes již notoricky známého videa z metra.
Zdroj: archiv

Video s agresivní bábou z metra už viděli úplně všichni včetně lidí, kteří nemají internet. Záběr z vagonu metra, kde starší žena neskutečně sprostě řve na spolucestující a následně je i agresivní a napadá všechny okolo, udělal z Júlie Kuskové Klímové „hvězdu“.

Ta své slávy překvapivě využívá a čile poskytuje rozhovory všem periodikům, které si řeknou. Tvrdí v nich, že je reportérkou deníku Valašska, který ovšem neexistuje. To je první lež. Také říká, že v metru ji před jejím agresivním výpadem někdo okradl o doklady a brýle. Brýle přitom nosí stále stejné jako ty, které měla při cestě metrem, a doklady několikrát ukazovala novinářům. Další lež.

Paní Júlia také tvrdí, že příběhy jejích sousedů, kteří mluví o tom, že se po Horoušánkách, kde bydlí, projíždí na kole nahá, jsou lež. Ale je to jinak, opět lže ona. Na její nahá extempore existuje několik svědků. Kdy už konečně někdo nebohou ženu zavře do blázince? Co dalšího se dozvíme o jejím očividně zajímavém životě? Zůstaňte s námi!

Související články

Další články