Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Agresivita, drogy a rozpad osobnosti… Janouškovi bylo v base vlastně dobře!

Roman Janoušek na tom není moc dobře…
Kamarád Pavla Béma na tom není vůbec dobře. Lobbista Roman Janoušek má sice soudem ze zdravotních důvodů přerušený výkon trestu odnětí svobody, nicméně podle některých lidí z jeho okolí paradoxně právě tohle vedlo k podlomení Janouškova zdraví.

Boss, který byl dlouhé roky považován za nepsaného vládce Prahy, se sice po dočasném propuštění z vězení stáhl do ústraní, nicméně podle některých osob z jeho blízkosti se utápí v alkoholu a drogách a propukají u něj vážné fyzické i psychické zdravotní problémy. Podle těchto lidí by ve finále Janouškovi bylo v cele lépe, jelikož by byl alespoň izolován od návykových látek, které mu ničí zdraví!

Na mnoha fotografiích se od přerušení trestu Roman Janoušek neobjevil, nicméně i to málo stačí k tomu, aby člověk na první pohled viděl, že kdysi vždy perfektní vzhled kontroverzního miliardáře je žalostný a osmačtyřicetiletý Janoušek viditelně sešel.

Kromě zdravotních problémů po operaci hlavy by za tím opět měla být nezřízená konzumace alkoholu, ale i drog.

Jestliže je Janouškův stav opravdu tak vážný, že kvůli němu byl dočasně propuštěn z vězení, pak by se rozhodně konzumaci alkoholu a drog měl vyvarovat, jelikož už tak nebezpečné látky pro něj mohou být smrtící. Z Janouškova okolí se proslýchá i to, že kromě problémů fyzických u něj propukají i ty psychické a kombinováním léků s návykovými látkami u něj dochází k postupnému rozpadu osobnosti a propuká v záchvaty zuřivosti i vůči svým nejbližším…

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články