Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Agátin intimní panamský fotodeníček: Nějaká ta prsa na pláži a pozor… Tohle je můj utajený strýc!

Agáta a její tajemný strýček, který jakoby „Žíle“ z oka vypadl.
Zdroj: archiv

Agáta Prachařová, zástupkyně šéfredaktora, je v Panamě, odkud postuje na Facebook fotky, aby si následně stěžovala, že je všichni přetiskují, což je zřejmě její původní záměr, ale to je fuk, hlavně že postuje opravdu zajímavé věci.

Třeba foto svého strýce Štěpána Žilky, emigranta, který třicet let žije v zahraničí a kterého měl coby bratra Veroniky Žilkové dodnes bulvár jen v jednom jediném fotografickém provedení.

Z momentek jinak sálá esenciální živočišný sex a zejména nad snímkem Prachaře, Agáty a jejich nahých těl, vydaných napospas příboji, musejí teenagerky a fanynky NightWork v jednom nevýslovně trpět.

Agáta s Prachařem mají v Panamě i práci. Se zdejší televizí TVN jedná Jakub o porotcování panamské verze X Factoru, kde je o něj prý vehementní zájem, akorát se řeší, co s jeho požadavkem, aby se show zúčastnil i jeho kámoš Jaro Slávik, zatímco Agáta se pokouší se zdejší státní televizí domluvit reklamní prostor pro svůj e-shop s čepicemi, zejména zimní kolekce se prý zdejším producentům, zvyklým na padesát ve stínu, příliš nezdá.

Související články

Další články