Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Agáta se podruhé vdává: Do Únětic míří na obřad i Karel Gott! Kdo ještě nebude chybět?

Agáta ve svatebních šatech číslo 2.
+ Další fotografie

Agáta Hanychová (28) se dnes podruhé vdává za Jakuba Prachaře (29).

Do středočeských Únětic míří několik desítek novinářů, fotografů a čumilů.

Obřad proběhne v pravé poledne a podle informací svého rakouského fanklubu na něj míří i Karel Gott (73) s manželkou Ivanou Gottovou (37), která bude v kostele naštěstí pouze v roli hosta, nikoli moderátorky.

Gottovi měli páru svědčit už při jejich plánované svatbě na Maledivách, která se nakonec neuskutečnila, a další svatbu, tentokrát v Mariánkách, pojala Aguš tak bleskově, že se tam vetchý Karel nestihl přemístit.

Napotřetí už by vše mělo vyjít. Gottovi přijali pozvání minulý týden a Agátě dokonce vyšlo i to hlavní, proč je zvala – Ivana s Karlem novomanželům koupili svatební dar!

Na svatbu míří i nejbližší přátelé staromanželů (opak novomanželů, novinka vymyšlená kvůli druhým svatbám stejného páru).

Agátu oddá první romský farář v Čechách Vojtěch Vágai, který jí v lednu křtil syna Kryšpína (1).

Kostel je od svítání v obležení médií, která se snaží zaujmout nejlepší místa ke sledování show a střeží jej ochranka, kterou musela Agáta – kvůli prozrazení celé akce – na poslední chvíli posílit.

Mohlo by vás zajímat

Další články