Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová s Jakubem zdárně zažehnali krizi, ale… Kartářka to vidí trochu jinak! Co je čeká?

+ Dalších 30 fotografií
Od začátku to byla velká láska. Dlouhou dobu se šuškalo, že Jakub Prachař (34) uháněl Agátu hodně dlouho a pokaždé, když se dozvěděl, že je zrovna sama, tak o ni usiloval. Jak se zdá, tak má Jakub na ženské dobré páky, protože mu Agáta (32) nakonec podlehla. Jejich vztah ale prošel řadou zvratů. Kartářka Helen Stanku prozradila, jak to s nimi bude vypadat dál.

Agáta Prachařová a Jakub Prachař se znají už léta, ale cestu k sobě našli až po nějaké době. Když se tihle dva dali dohromady, tak většina z lidí jim nevěštila kdoví jak dlouhou budoucnost. Oni však všechny překvapili a v roce 2013 se vzali.

Jejich vztah zpočátku vypadal pohádkově, ale netrvalo zas tak dlouho a vyrojily se informace, že Agáta je Jakubovi nevěrná. Agáta Prachařová patří k půvabným kráskám, které si hravě dokáží omotat chlapa kolem prstu.

Do své sítě před časem chytila i fotografa Derecka Harda, s nímž se zapletla, a když avantýra vyšla na povrch, málem se rozváděla. Tehdy to bylo opravdu hodně na ostří nože a Jakubovi téměř ruply nervy a od modelky odešel.

Nakonec se ale udobřili, Agáta vytasila své nejsilnější zbraně a láska pokračovala dál. Před pár měsíci se jim narodilo první společné dítě, krásná dcerka Mia. A my jsme se rozhodli, že se zeptáme kartářky Helen Stanku na to, jak to s touhle dvojicí vypadá do budoucna.

„Ti dva ať chtějí, nebo nechtějí, tak je k sobě pořád něco lepí. I když je to s problémy, tak oni dva k sobě mají pořád nějaké lepidlo,“ tvrdí kartářka a pokračuje s tím, že zatím to vidí docela pozitivně.

„Ti dva pokračují v tom kolotoči, který nastartovali,“ dodává skepticky kartářka, která nechce příliš prozrazovat, ale z videa vám to bude jistě jasné.

Mohlo by vás zajímat

Další články