Agáta Prachařová a Jakub Prachař se znají už léta, ale cestu k sobě našli až po nějaké době. Když se tihle dva dali dohromady, tak většina z lidí jim nevěštila kdoví jak dlouhou budoucnost. Oni však všechny překvapili a v roce 2013 se vzali.

Jejich vztah zpočátku vypadal pohádkově, ale netrvalo zas tak dlouho a vyrojily se informace, že Agáta je Jakubovi nevěrná. Agáta Prachařová patří k půvabným kráskám, které si hravě dokáží omotat chlapa kolem prstu.

Do své sítě před časem chytila i fotografa Derecka Harda, s nímž se zapletla, a když avantýra vyšla na povrch, málem se rozváděla. Tehdy to bylo opravdu hodně na ostří nože a Jakubovi téměř ruply nervy a od modelky odešel.

Nakonec se ale udobřili, Agáta vytasila své nejsilnější zbraně a láska pokračovala dál. Před pár měsíci se jim narodilo první společné dítě, krásná dcerka Mia. A my jsme se rozhodli, že se zeptáme kartářky Helen Stanku na to, jak to s touhle dvojicí vypadá do budoucna.

„Ti dva ať chtějí, nebo nechtějí, tak je k sobě pořád něco lepí. I když je to s problémy, tak oni dva k sobě mají pořád nějaké lepidlo,“ tvrdí kartářka a pokračuje s tím, že zatím to vidí docela pozitivně.

„Ti dva pokračují v tom kolotoči, který nastartovali,“ dodává skepticky kartářka, která nechce příliš prozrazovat, ale z videa vám to bude jistě jasné.