Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Agáta Prachařová má po porodu 20 kilo dole: Drastická dieta pobouřila plno tlustých matek

Agáta Prachařová šokovala některé matky svou dietou.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 16 fotografií
Agáta Prachařová je zase ve formě. Zhruba před čtvrt rokem přivedla na svět bývalá modelka svého druhého potomka. Kromě malé Mii si ale z porodnice Agáta přivezla pěkných pár kilo navíc a to se chronické dietářce vůbec nelíbilo. Rozhodla se, že nadbytečná kila musí okamžitě pryč. Momentálně má dole téměř dvacet kilo, ale některé maminy se na sociálních sítích bouří. Nelíbí se jim totiž, jakým způsobem Agáta zhubla.

Agáta Prachařová (32) opět rozvířila vody na sociálních sítích. Po porodu svého druhého dítěte, dcery Mii, přibrala několik kilo a chtěla se jich co nejrychleji zbavit. V poměrně krátké době se jí podařilo shodit pořádných pár kilo.

Bývalá modelka je známá svými dost drsnými způsoby, jak zhubnout. Už před lety se chlubila, že když chce rychle shodit, tak jen pije energetické nápoje a hodně do toho kouří. "Už nekojím, takže si můžu dělat, co chci. Držím hladovku, a abych měla energii, piji energetické nápoje. Jsem silná kuřačka a zkrátka přestat se mi nepovedlo, i když jsem to zkoušela," nechala se slyšet Agáta.

Samozřejmě že se tohle také stalo předmětem diskuzí na sociálních sítích. Hodně matkám se nelíbí způsob, jakým Agáta zhubla téměř dvacet kilo. Ji to ale nezajímá, na podobné odezvy matek je už celkem zvyklá a vrásky si z toho rozhodně nedělá.

"Ano, shodila jsem přibližně osmnáct kilogramů. Aktuálně mám i trenérku a ještě doladím postavu. Co jsem shodit chtěla, mám dole. Ale nebylo to zadarmo," dodala.

Vémola v Clash of the Stars? Propadl bych se hanbou, říká jeho trenér a odmítá ho připravovat

Související články

Další články

Nejnovější kauzy