Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Agáta poprvé zvedala redakční telefon jako paní Prachařová: "Jo, fakt jsem Prachařová, ne, nejsem blbá, jen normální!"

Agáta v redakci eXtra.cz poprvé coby paní Prachařová.
Zdroj: eXtra

Zástupkyně šéfredaktora Agáta Prachařová (27) včera opět telefonovala s našimi čtenáři a celou hodinou se neslo jen jedno téma: Rychlosvatba v Mariánkách.

Nejvíce otázek se točilo okolo informace, že se Agáta rozhodla pro svatbu po obědě a v pět už se vdávala: „Je to tak, můžu doporučit, je to levné, romantické a akční, jen si musíte být jistí, že vás rodiče nezabijí,“ radila Agáta zkušeně mladému páru z Lovosic, který je na dovolené na Slovensku a zvažuje, že do toho dnes zničehonic praští.

"Jo, fakt jsem Prachařová, ne, nejsem blbá, jen jsem to tak cítila, je to pro mě důležité, vzít si jeho jméno, vždyť je to můj muž, pane bože," opakovala Agáta třikrát, z toho dvakrát stejné partě zpovykaných spolužaček, které nemohly uvěřit, že jejich pařmenský vzor opravdu změnil jméno.

Nejvíc ale bylo gratulací. Těch Agáta na redakčním telefonu 725 869 538 přijala na čtyřicet a bylo vidět, že ji to těší: "Jedna paní volala až z Ameriky, že nám to strašně přeje a že k sobě patříme, což ona cítí i na tu dálku, to bylo fajn," pochvalovala si rebelka, která ale mezi telefonáty zjišťovala od svého šéfa Pavla detaily jeho sobotní svatby, protože sama musí přece jen ještě jednu mediálně-rodinnou veselku zorganizovat.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články