Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Afghánec, který napadl na Bulovce sestřičku, se do Česka dostal díky zásluhám svého otce!

Uprchlíci útočí už i na ženy v Česku!
Devatenáctiletý mladík, který v noci z neděle na pondělí měl napadnout a sexuálně obtěžovat sestřičku v Nemocnici Na Bulovce, nepřišel do Česka s dalšími imigranty. Je to syn velmi váženého muže, jehož rodina dostala trvalý pobyt v Česku po tom, co zjistila, že jí v rodném Afghánistánu hrozí nebezpečí. Otec i matka jsou z činu svého syna naprosto zdrceni.

Afghánský uprchlík, který měl v noci z neděle na pondělí napadnout sestřičku v Nemocnici Na Bulovce, nepřišel do Česka spolu s ostatními imigranty. Tenhle devatenáctiletý mladík je totiž synem pána, který se nebál nasadit vlastní život, aby pomohl českým vojákům. Jeho syn je v Česku prakticky za zásluhy svého otce.

Syn bohužel po tatínkovi nejspíše nebude. Na infekčním oddělení na Bulovce v prázdném pavilonu měl v noci z neděle na pondělí imigrant z Afghánistánu sexuálně obtěžovat zdravotní sestřičku. Odtáhl ji do míst, kde na ně nebylo vidět, a osahával ji.

Otce mladého útočníka se podařilo vypátrat serveru Seznam Zprávy. Tatínek mladíka se jmenuje Saíd a pracoval jako tlumočník české armády.

Saíd se naučil velmi dobře česky během studií v Česku a měl opravdu náročnou a zodpovědnou práci. Překladatelé totiž bývají hlavním terčem teroristů.

„Byl přátelský, měl i takové vlastenecké cítění své země, pro Afghánistán chtěl něco udělat. Byl veselý člověk, dobře se s ním pracovalo. Rozuměl našim vtípkům a uměl se zapojit,“ potvrdil serveru voják Jan Šebesta, který se Saídem sloužil ve Wardaku.

Když rodině Saída začalo v jejich zemi hrozit nebezpečí, požádali o azyl a trvalý pobyt v České republice. Muž má kromě devatenáctiletého útočníka ještě jednoho syna, který se léčil se žloutenkou právě na Bulovce.

Malého bráchu chodil hlídat právě starší člen rodiny, který zaútočil na sestřičku. Rodina je z celého incidentu velmi zdrcena.

„Můj život v Česku se změnil v peklo. Nevím, co se stalo. Manželka ho chce vidět, zhroutila se, je v nemocnici,“ řekl Saíd serveru.

Související články

Další články