Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Adriana FETUJE první ligu! Eddie balí špekaté matrony! Kam směřuje seriál ULICE?

+ Dalších 7 fotografií
Rozchod mezi Adrianou a Eddiem má hodně nepěknou dohru pro oba dva. Adriana se uchýlila k bohémskému životu a buď pořád popíjí víno, hulí, a nebo si vezme, jak ona sama říká, špetičku kokainu. Eddie se zase snaží všem dokázat, že už se z rozchodu s nejhezčí holkou, jakou mohl vůbec mít, vzpamatoval. A přesně proto chodí do společnosti v doprovodu obtloustlých matron. No nevíme, kdo z nich je v současné době na tom hůř.

Adriana Pešková evidentně absolutně nezvládá život bez svého bývalého partnera Eddieho. Po jeho boku to byla spořádaná, tichá a ušlápnutá dívka, která se div neukousala nudným životem. Bez Eddieho to Adriana umí pořádně rozjet.

Zatímco Eddie momentálně zaměřuje svůj zrak na matrony, které jsou tak o půl tuny těžší než jeho bývalá, tak Adriana láká do svého bytu každou chvíli kolouška Mikiho, který samozřejmě není nijak výrazně proti.

Vždycky se nějak podivně ochomýtá kolem jejího bytu, shodou okolností má u sebe občas trávu, Adriana zásobník vinných láhví, jako by pocházela někde z Moravy, no a party může začít. To by se za policisty Eddieho nemohlo stát!

Jenomže tentokrát to Adriana nejspíše trochu přehnala. Po pátečních narozeninách se nemohla vzpamatovat z pohledu na doprovod svého bývalého partnera. Ač bylo patrné, že chudák Eddie tuhle krabici tuku sehnal někde na poslední chvíli, a to jenom proto, aby naštval Adrianu, tak labilní blondýnce to úplně stačilo.

Pokud při pohledu na slečnu, která doprovázela Eddieho na jeho narozeninách, musela Adriana na posezení během víkendu spořádat dva gramy kokainu, tak si nechceme ani představit, kolik by si toho musela dát, kdyby ten kluk nešťastná dovedl nějakou modelku.

Ale řekněme si upřímně, že Eddie, který vypadá, jako by zrovna vylezl někde z nory, žádnou modelku patrně nikdy nikomu nepředstaví. Už to, co mu doposud prošlo postelí, bylo nad jeho očekávání.

Výsledkem víkendového řádění bylo, že Adriana napekla koláče pro celý činžák a pak se vysílením zhroutila. No ono se asi nic jiného taky čekat nedalo. Nyní zůstává otázkou, zda se holka dá trochu dohromady a konečně překousne fakt, že Eddie je minulostí. Nebo začne opět fetovat ve velkém a nutit k tomu svého nebohého souseda Mikiho, který touží po jejím vláčném těle jako Olda Farský po mladých prdélkách.

Ale je tady i třetí možnost. A to ta, že se Adriana vrátí zpět ke svému despotickému Eddiemu, který opět nastolí řád a režim!

Související články

Další články