Robbie a Ayda jsou totiž dlouholetí přátelé s Adele a jejím partnerem Simonem. Navíc se Adele vydala do USA, protože se v pondělí zúčastní slavnostního ceremoniálu udílení cen Grammy v Los Angeles. Na ten se chce pořádně připravit a ještě předtím si LA užít. Tak vyrazili s přítelem už dříve, aby na všechno měli dostatek času.

K té příležitosti se potkali se svými přáteli Robbiem a Aydou a strávili s nimi příjemné dvě hodiny. Adele vypadala opravdu spokojeně a s partnerem si večeři užili. Čeká ji totiž nabitý víkend, tak asi potřebovala nabrat síly. Její přítel Simon se usmíval od ucha k uchu, dokonce i na paparazzi.

Navíc má Robbie v neděli narozeniny, tak asi chtěli spojit příjemné s užitečným, a to, že je zase o rok starší, pěkně oslavit. Večer se, zdá se, vydařil a všichni odjížděli spokojeně domů.

Adele teď čeká koncertní turné Live 2016, které začíná 29. února v Belfastu v Severním Irsku a končí 15. listopadu v Mexico City. Její syn Angelo (4) to tak bez svojí maminky bude muset nějakou dobu vydržet.