Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Absolonová se pochlubila svým Matouškem: K fotce připsala dojemný vzkaz

Zdroj:
+ Dalších 13 fotografií
šťastná rodinka
V sobotu se rodina Moniky Absolonové (42) rozrostla o dalšího člena. Dojatá zpěvačka se na Instagramu pochlubila fotkou syna Matouše a poprvé od porodu nechala fanoušky nahlédnout do soukromí rodiny. Jak probíhají první dny Moniky jako novopečené dvojnásobné matky? A co prozradila na svého novorozeného syna?

Monika Absolonová je ze svého druhého synka Matouše nadšená. „Krásné pondělí!!! Moc Vám všem děkujeme za krásná přání!!! Myslím, že pokud by měla Matouškovi (pořád mu říkám Tádo) do života připlout aspoň setina pozitivní energie, kterou jste mu poslali, tak bude na světě opravdu dlouho a navíc zdravý a šťastný!!!“ děkuje dojatá Absolonová svým fanouškům.

Udělala si legraci i z nového trendu, kdy celebrity své děti skrývají a na sociálních sítích se chlubí vším kromě jejich obličeje. Navíc prozradila, že díky synovým rozměrům bude muset nápadnice odhánět. „Původně jsem chtěla vyfotit Matoušovu nožičku, protože je to teď módní. Ale zjistila jsem, že mi to přijde daleko intimnější než třeba tahle fotka (kryje se takhle sám), protože podle nosa poznáš kosa a podle nohy taky… a Matouš má nohu… to byste koukali.“ využila Absolonová údajné souvislosti mezi velikostí nohy a pánské chlouby.

A jak svou roli staršího bratra vnímá Moničin prvorozený syn Tadeáš? Podle všeho to nijak neprožívá. „Moje mamka se ptala po první návštěvě: Tak co brácha, co dělal? A Táda: Matouš? Dobrý, kadil a řval.“

Muzikálová Kleopatra na závěr popřála svým fanouškům hezký týden a nám tak nezbývá než čekat, kdy se pochlubí další fotkou svého miminka.

Související články

Další články