Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

A zase ta Trojanová: Sexy bruneta předvedla ve VyVolených svlíkačku jako profesionální striptérka. Přidala se slavomanka Eva i lesbička Pavlína

Ve VyVolených proběhl striptýz jak v profi nočním podniku.
Zdroj: archiv FTV Prima
+ Další 2 fotografie

Ve Vile VyVolených už začíná být po měsíci a půl pořádná nuda. Štáb se proto rozhodl soutěžící trochu rozproudit a dal jim za úkol předvést v ložnici striptýz, který se pak promítal na plazmě.

Povislý hrudníček nahého Ládíka (21) a podivně kroutící se Thomas (38) sice vyvolal u ženského obyvatelstva Vily trochu úsměvu, ovšem mnohem zajímavější chvíle přišla, když se na obrazovce objevily dívky. Nikol Trojanová (22), kterou ostatní soutěžící považují za momentálně nejatraktivnější holku ve Vile, se při tanci pořádně rozvášnila a předvedla striptýz, za jaký by se nemusela stydět ani Dita von Teese.

Trojanová se už dávno okopala z močícího trapasu ve Vile a od té doby se svlékla už několikrát. Zahanbit se nenechala ani slavomanka Eva Feuereislová (23), která by tancem u tyče množná mohla splatit své dluhy.

To Pavlína Zochová (28), která už je ve Vile několik dní bez své přítelkyně Mirky, předvedla, že i ženská s plnými tvary umí rozjet pořádnou show.

O video se striptýzem vás samozřejmě neochudíme, počkejte si.

Související články

Další články