Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

A zase bitka v Uhříněvsi: Bartošová údajně dostala další nakládačku od Rychtáře!

Iveta Bartošová a Josef Rychtář.
Zdroj: herminapress.cz

Už několikrát se spekulovalo o tom, že Iveta Bartošová (46) dostává od svého přítele Josefa Rychtáře (54) občas nakládačku. Zpěvačka samozřejmě všechno popřela stejně jako její partner. Podle serveru Super.cz to ale vypadá, že nešlo jen o spekulace někoho, kdo páru nepřeje rodinné štěstí, nebo že by Bartošová spadla 5× za sebou na lampu, což se jí poslední dobou stává podezřele často.

Rychtář měl na Ivetu zaútočit dokonce před několika svědky a policie tento incident vyšetřuje. Jenže jak to u obou aktérů bývá, zapírají, jak mohou. Iveta opakovaně svým chováním veřejně předvedla, že by se měla dlouhodobě léčit na psychiatrii, nebo jí do roka čeká drsná smrt ve stylu Whitney Houston.

Od Rychtáře není žádné zlepšení stavu možno očekávat, sám evidentně není duševně úplně v pořádku a Bartošová by ho měla vykopat ze své vily, což by jí ale nakonec stejně nepomohlo, neboť má mimořádný talent nalézt si pokaždé ještě větší individuum, než bylo to předchozí.

eXtra.cz se pokoušelo zpěvačku zkontaktovat, ale její mobilní telefon byl nedostupný. Patrně zase padala na lampu nebo zrovna zapíjela prášky alkoholem.

Související články

Další články