Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

A sakra! Tahle úchylná ženská má poměr se svými devatenácti krysami!

To je lásky…
Zdroj: Daily Mail

Seznamte se se ženou, jejíž posedlost hlodavci se vymkla kontrole. Zbožňuje krysy víc než lidi!

Chantal Backs má celkem 19 dlouhoocasých přátel. Mluví o nich jako o svých dětech a sdílí s nimi ložnici. Hlodavci mohou olizovat její rty, běhat po ní, zatímco spí, a doslova jí odtrhávat jídlo od úst!

Krysám prý propadla už v šestnácti. „Když konečně objevíte smysl svého života, poznáte to – a právě to se mi stalo, když jsem poprvé uviděla krysu,“ uvedla Chantal. „Od té doby bez nich zkrátka nemůžu být.“

Chantal se nakonec podařilo najít manžela, kterému její nevšední záliba nejprve nevadila, a jedenáct let byla vdaná. Se svým mužem si dokonce pořídila dítě. „Vyrůstal jsem obklopen sourozenci – krysami,“ říká dnes její syn Kevin. Nakonec své vášni ale zcela propadla a odstěhovala se z rodinného domu, který společně sdíleli.

Nyní žije sama a většinu času tráví péčí o své chlupaté domácí mazlíčky. Každá krysa má své vlastní lidské jméno. „Burka ráda jí, Janice miluje polibky, Lilliy je takový můj skokan,“ nadšeně vykládá Chantal.

„Miluji krysy víc než lidi a nedokážu si svůj život bez nich představit. A moje krysy milují mě. Nesoudí mě. Mají mě rádi takovou, jaká jsem. Když pláču, olizují mé slzy,“ uzavírá „krysí máma“.

Související články

Další články