Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

A sakra! Novozélanďanka si spletla balzám na rty s vteřinovým lepidlem. Na dispečerku tísňové linky jenom mumlala

Nepříjemná záležitost se stala čtyřiašedesátileté paní z Nového Zélandu. Ta se uprostřed noci a potmě rozhodla zvlhčit svoje rty balzámem v tubičce. Ale sáhla vedle a nahmatala vteřinové lepidlo.

Po pár minutách se na tísňové lince ozvalo do telefonu operátorce neurčité mumlání. Ta si myslela, že jde o nějaký únos, protože nebohá žena zněla, jako by měla v ústech roubík. Na místo události proto nejprve přijela policie. Až poté vyjela na pomoc dusící se ženě záchranná služba.

„Rychlá lékařská pomoc přijala hovor, ale kvůli mumlající řeči si nebyli jisti, zda se jedná o problém se zdravím, nebo volá nějaká svázaná oběť,“ potvrdil seržant Steve Aitken novinářům.

„Mám všechny masti v šuplíku v kredenci, tak jsem vyskočila z postele a sáhla do zásuvky. Necítila jsem žádný zápach, protože jsem měla rýmu. A pak jsem si lehla do postele a už mi to došlo, co jsem si to dala na rty. Nemohla jsem do telefonu mluvit, takže jsem jim nemohla říct, kde žiju. Nemohla jsem nahlásit ani telefonní číslo,“ řekla smolařka novozélandské televizi TV3.

Mohlo by vás zajímat

Další články