Byli jste ve středu večer v pražském klubu Le Valmont na přehlídce značky Fasheebo? Pokud ne, tak jste udělali chybu. Kromě kolekce, kterou budou nosit všechny odvážné ženy, jste mohli spatřit nádhernou Dominiku Myslivcovou.

Přiznáváme, že přehlídka nás oslnila. Opravdu jsme viděli velmi povedené kousky. Srdcovka. Je to stejné, jako kdybyste milovali šperky od Cartiera a najednou zjistili, že zakladatel značky Louis Francois Cartier je váš vzdálený příbuzný. Zkrátka by to byla pecka! A přesně tak jsme se cítili ve středu večer při pohledu na modely z brendu Fasheebo. Ono se vlastně není čemu divit. Design team značky si už během několika málo měsíců po vzniku získal velké jméno a dnes prodává doslova po celé planetě. Zájem o večerní šaty je obrovský, což dokázal i plný klub Le Valmont.

Nebyla by to však správná party, kdyby se na ní neobjevily známé tváře českého showbyznysu. Módní přehlídku české značky si nenechaly ujít například krásná Andrea Bezděková nebo stále více prsatá Dominika Myslivcová. Kdo by snad měl ženského půvabu málo, mohl se kochat přehlídkou v čele s finalistkami letošní České Miss. A například taková Michaela Šmejkalová je opravdu hezký kousek. Můžete snad jen polemizovat o tom, jestli byla více k sežrání ona nebo šaty, které oblékla. Více krásy najdete na stránkách značky Fasheebo.