Alves si stěžoval, že nemůže dýchat. Své tělo po častých operacích totiž nenechal zahojit, a tak se jedna z jeho nozder stala neprůchozí. Navíc jej trápily bakterie. Lékaři v Americe mu další operaci rázně nedoporučovali. Jeho tkáň by totiž mohla zčernat a odpadnout.

Rodrigo byl zdrcen, ale s tímto verdiktem se rozhodně nehodlal smířit. Nakonec se uchýlil ke specialistům do Teheránu. Operaci nosu si nadělil jako dárek ke včerejším 34. narozeninám. Ta se trochu zkomplikovala, protože mu během ní lékaři omylem zlomili přední zub. I to ale nakonec přežil, a jelikož vše dobře dopadlo, neváhal si nechat spravit i obočí.

Ne, obočí si nenechal vytrhat, ale pěkně poupravit chirurgicky. Kvůli botoxu ho měl totiž nesouměrné. Teď se může pyšnit tzv. kočičím pohledem, který je u celebrit velmi populární. Alves je ze svého narozeninového dárku velmi nadšený a péči tamních lékařů si nemůže vynachválit.

Alves za svůj život prodělal na 150 zákroků včetně liposukcí, botoxů a implantátů za téměř 400 tisíc liber. A svou divokou jízdu zdaleka nekončí. Uvidíme, co si na nás nachystá příště a jestli u toho ještě bude držet pohromadě.