Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

A má to za sebou: Ken Rodrigo Alves absolvoval desátou operaci nosu! Uvidíme, jestli mu odpadne

+ Dalších 29 fotografií
Živý Ken Rodrigo Alves i přes varování lékařů absolvoval desátou operaci nosu za 52 tisíc liber. Musel kvůli ní až do dalekého Íránu. V Americe mu ji nikdo nechtěl udělat, neb by to byl velmi riskantní zákrok, při němž by tkáň mohla odumřít.

Alves si stěžoval, že nemůže dýchat. Své tělo po častých operacích totiž nenechal zahojit, a tak se jedna z jeho nozder stala neprůchozí. Navíc jej trápily bakterie. Lékaři v Americe mu další operaci rázně nedoporučovali. Jeho tkáň by totiž mohla zčernat a odpadnout.

Rodrigo byl zdrcen, ale s tímto verdiktem se rozhodně nehodlal smířit. Nakonec se uchýlil ke specialistům do Teheránu. Operaci nosu si nadělil jako dárek ke včerejším 34. narozeninám. Ta se trochu zkomplikovala, protože mu během ní lékaři omylem zlomili přední zub. I to ale nakonec přežil, a jelikož vše dobře dopadlo, neváhal si nechat spravit i obočí.

Ne, obočí si nenechal vytrhat, ale pěkně poupravit chirurgicky. Kvůli botoxu ho měl totiž nesouměrné. Teď se může pyšnit tzv. kočičím pohledem, který je u celebrit velmi populární. Alves je ze svého narozeninového dárku velmi nadšený a péči tamních lékařů si nemůže vynachválit.

Alves za svůj život prodělal na 150 zákroků včetně liposukcí, botoxů a implantátů za téměř 400 tisíc liber. A svou divokou jízdu zdaleka nekončí. Uvidíme, co si na nás nachystá příště a jestli u toho ještě bude držet pohromadě.

Mohlo by vás zajímat

Další články