Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

A je to tu: Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec se stali rodiči. Jak dceru pojmenovali?

A je to tu: Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec se stali rodiči. Jak dceru pojmenovali?
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
UDÁLOST
Trvalo to, ale hokejová rodina Tomáše Plekance (37) se může radovat! Jeho přítelkyně, bývalá tenisová hvězda Lucie Šafářová (32), v brněnské porodnici ve čtvrtek ráno přivedla na svět krásnou holčičku. Jak plod své lásky, která musela překonávat neuvěřitelné překážky, vlastně pojmenovali?

„Leontýnka - už potřetí a stejně krásný pocit. Vítej v naší rodině!“ uveřejnil Plekanec na svém Instagramu text k fotce, na níž s Lucií maličkou drží za ruku, a přidal emotikon srdíčka a hashstagy rodina a také jména všech tří dětí. Láskyplný vzkaz přidala i rodička. „Není nic krásnějšího, než se poprvé probudit jako maminka. Vítej v naší rodině, Leontýnko,“ napsala Lucie Šafářová k statusu se stejnou fotkou.

Že se něco chystá, bylo jasné už z toho důvodu, že Tomáš Plekanec (37) ve středu večer chyběl v Litvínově, kde hrála jeho domovská Kometa Brno další ze zápasů. Dva dny předtím přitom v Třinci nevynechal. Trenér pak potvrdil, že byl místo zápasu v porodnici.

Jméno

Děvčátko mělo přijít na svět již před několika dny, asi se mu ale u maminky líbilo, a tak slavné rodiče ještě chvíli napínalo. Odteď se ale mohou oba sportovci pyšnit tím, že přivedli na svět slečnu s krásným jménem. A radost jistě mají i Tomášovi synkové Matyáš (8) a Adámek (4).

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec spolu tvoří pár oficiálně od konce srpna 2018, tedy poté, co bývalý útočník z NHL odešel od manželky. „(Za rozchod) můžou jen a jen naše dlouhodobé neshody a rozhodně ne to, že se posledních pár dní vídám s tenistkou Lucií Šafářovou. Ne rok, ani několik měsíců, jak se ke mně doneslo, ale až v době, kdy už jsme já a Lucka naše manželství fakticky ukončili,“ uveřejnil tenkrát sportovec na svém Facebooku.

Zázrak

Vedle tenistky viditelně pookřál a naučil se smát, celý rok se ale místo budování nového vztahu musel hlavně zaobírat právní bitvou o své syny. Tu nakonec vyhrál a i následná rozvodová válka s Lucií Vondráčkovou (39) podle jejich společného prohlášení před pár týdny skončila

Lucie Šafářová letos ukončila tenisovou kariéru. Přestože „holky z kurtů“ kolikrát kvůli rozhozeným hormonům z neustálého překonávání časových pásem letadly mívají problém přijít do jiného stavu, s přítelem počala miminko téměř na první pokus.

„Když jsem si udělala test a vyšel pozitivní, padly na mě všechny možné emoce. Nejdřív radost. Pak i trochu obavy, protože vím, že nejsme v úplně ideální situaci,“ prozradila Magazínu MFD ještě v průběhu rozvodového boje.

Odhalení

„O těhotenství jsem věděla už před dubnovým turnajem ve Stuttgartu, kde jsem se ve čtyřhře nakonec dostala až do finále. Nebylo mi sice dobře, ale větší problémy jsem neměla a doktoři mi dovolili hrát,“ říkala sympatická bývalá světová pětka v deblu a jednička ve čtyřhře. Časem se ukázalo, že čekají holčičku, tehdy nastávající rodiče ale plodu své lásky z legrace říkali Čip.

Těsně před porodem poslala své přicházející dceři srdceryvný vzkaz, v kterém stálo, že její tělo dostává zabrat, že je to ale to nejlepší, co ji mohlo potkat.

Dojetí

„Těhotenství přináší pro ženu spoustu změn jak na těle, tak na duši, které jsou i nejsou příjemné. Nevolnosti, rostoucí tělo na všech ‚těch‘ partiích, otékání, dušnost, bezmoc si zavázat boty, pláč u filmu, který ani není tak dojemný, únava atd. Ale také pohled na ten malý špendlík, kterému za chvíli tluče srdíčko, pak má nožky, ruce a najednou kope a tančí v mém břiše lambády, že se ani nestačím divit, kde bere tu sílu! To, s jakou dokonalostí to příroda zařídila, je úžasné,“ napsala holčičce.

Těsně před odjezdem do porodnice pak poskytla redakci eXtra.cz dojemný rozhovor, v němž vyslovila, jak by si přála, aby to bylo poté, až dcera přijde na svět.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy