Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

9 nejzbytečnějších věcí, za které každý měsíc utrácíme svoji drahocennou výplatu!

9 nejzbytečnějších věcí, za které každý měsíc utrácíme svoji drahocennou výplatu!
Zdroj: archiv
Předchozí Další

Peníze jsou oběživo S cyklem vydělávání a utrácení se tudíž musíme nějak psychicky vyrovnat, i když je to zatraceně těžké!

Od dob, kdy jsme si po třiceti korunách na hodinu vydělávali příšernou brigádou na svoje první džíny, až po splácení hypotéky a leasingu... Kdo šetří, má za tři. Ale někdo (například my) to samozřejmě neumí, a tak se strašně diví(me), když týden před výplatou zeje naše konto strašidelnou prázdnotou. Tohle je 9 věcí, za které každý měsíc naprosto nesmyslně utrácíme!

1) Nestíháte si vařit, a proto jíte skoro každý den po hospodách. Ano, je to jistá rozežranost a určitě by vám ke štěstí stačila čínská polévka, ale jídlo je často jedním z nejsvětlejších momentů všedního dne, který si rozhodně nechcete nechat vzít!

2) Na nakupování nesmyslné drogerie, která zrovna frčí v televizních reklamách, si ulítávají nejen ženy. Nová řasenka, deodorant, prací prášek nebo třeba čistič vodního kamene? Všechno vlastně nutně potřebujete, a tak se z "pouhého" nákupu zubní pasty stává obsesivní ždímačka peněz!

3) Pokuty. Tak tohle slovo je téměř sprosté, zvlášť když jste na tom zákazu zastavení opravdu, ale opravdu zastavili jen omylem a svou tramvajenku si poctivě každý měsíc dobíjíte, ale zrovna vás chytili v jediný plonkový den.

4) Pořád nemáte co na sebe! A když jsou někde slevy, tak se to prostě opravdu vyplatí! Sice je venku 30 stupňů, ale ten svetr jste nutně potřebovali, protože na zimu se vám bude hodit, byl ve slevě a v zeleném, šedém a modrém provedení ho ještě nemáte!

5) Se slevami na oblečení jdou ruku v ruce všechny další slevy. Zlevnili máslo o 10 korun? Raději jich nakoupíte 5, protože se to opravdu vyplatí. Sice vám 3 následně žluknou, ale přece jste to v té Bille nemohli nechat!

6) Jezdit MHD je hrozné a chodit pěšky ještě horší. Benzín a taxíky sice lezou do peněz, ale co už...

7) Řídíte se heslem "nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci". A řídíte se jím vždy a všude!

8) Taky rádi děláte svým blízkým radost? A taky vám připadá, že pořád narážíte na věci, které by se hodily Kátě k narozeninám, Alče k svátku, Petrovi k Vánocům a Michalovi jen tak?

9) Vaše výplata prostě není tak velká, abyste se pokoušeli něco ušetřit, a tak se každý měsíc poctivě snažíte utratit ji do poslední koruny, protože prachy budou, my nebudeme!

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy