Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

9 míst, kde si koupíte nejlevnější prostitutku na světě! Tu cenu nepochopíte!

9 míst, kde si koupíte nejlevnější prostitutku na světě! Tu cenu nepochopíte!
Zdroj: Profimedia.cz
Období vleklé finanční krize, válečné konflikty ale i neúcta k životu. To všechno má na svědomí cenový sestup nejstaršího řemesla na světě. K těm nejlevnějším kněžkám lásky se dostanete za pouhou tatranku! A my víme, kde je najdete.

Pokud se zajímáte o inflaci, ekonomiku a další záležitosti související s financemi, možná by vás zajímalo i to, jak se v současné době daří nejstaršímu řemeslu na světě.

Nakoukli jsme do žebříčku zemí, které se "pyšní" poměrně smutným prvenstvím Nejlevnějšími ženami na světě

Tohle je 9 z nich.

9.) Jižní Korea: Jongmyo Park

Na krásném desátém místě se umístily Jihokorejky. Nejlevnější částky se týkají starých žen. Za sex s přezrálou milfkou tu zaplatíte kolem $19 asi 470 korun.

8.) Madagaskar

Na tomhle ostrově jsou v kurzu hlavně patnáctileté holky. Jsou nejlevnější a nejžádanější Vystačíte si s $15, teda asi 370 korunami.

7.) Řecko

Řecké prostitutky zlevnily takovým způsobem, že zdejší trh je na tom nejhůř ve své historii. Za HIV pozitivní holku tu zaplatíte krásné 3 stovky. I když v současnosti kolují zvěsti o tom, že vám Řekyně dají i za obyčejný sendvič.

6.) Uprchlické tábory

Ano, čtete správně. Právě v těchhle kempech kšefty se ženami jen kvetou. Za syrskou ženu tu fajnšmekr zaplatí zhruba 170 korun.

5.) Brazílie

Pokud si chcete vychutnat panenskou příchylnost, vyrazte do Brazílie. Za 13leté dívky si tu účtují v přepočtu jen necelých 90 korun.

4.) Pobřeží slonoviny

Nigerijské ženy si na pobřeží slonoviny účtují $2 za číslo. Tedy pouhopouhé pade. No, nekup to!

3.) Mali

Za sexuální turististikou se vám vyplatí vycestovat i na Mali. Celá noc vás tu vyjde na 45 korun.

2.) Indie

Ve východní Indii (konkrétně ve městě Kalkata) si holky můžete dopřát za $1,85 na celý den. Prostě stačí kupit dámě jednu "snickersku" a máte o zábavu postaráno.

1.) Bangladéš

Nejlevnější prostitutky na světě najdete v jižní Asii v historickém Bengálsku, konkrétně v jeho hlavním městě Dháka. Sex se ženou tu seženete za $0.60., tedy asi za 15 korun. A to je méně než jediná tatranka!

Související články

Další články