Podzim je období, které bychom obvykle nejraději přeskočili.

Dokud ještě vládne babí léto a my žijeme ze vzpomínek na letní románky, dá se to přežít.

Jakmile ale uhodí podzimní plískanice a nečas, je to v háji. Alespoň pro hubeňourky.

Holky, jezte!

Tohle je 9 důvodů, proč se podzimního splínu holky krev a mlíko vůbec nemusejí bát.

1. Meze pro vás nikdy nebudou příliš studené. Na rozdíl od kostřiček si klidně můžete užívat randění venku na lavičce i romantiku spadaného listí.

2. Každý se s vámi bude chtít objímat a mazlit se s vámi. I kdyby to měla být třeba kočka. Co je měkké, to je milé. Nikdy se tudíž nepropadnete do depresivní samoty.

3. Nikdo po vás už nechce, abyste sbíraly body za minimální procenta celulitidy a titěrný zadek v ještě titěrnějších bikinách. Na vaše tvary v podzimním outfitu se však přilepí i ti, o které nestojíte!

4. Pravděpodobně milujete čokoládu, víno a dobré jídlo. A jak známo, kdo se umí odměňovat, je mnohem šťastnější než ti, kteří si neustále něco odpírají.

5. Do karet vám hraje i podzimní obutí! Boty nebo kozačky na lehčím podpatku a vaše rozvlněné boky? Všechny placaté prdelky strčíte hravě do kapsy!

6. Kde je vyšpuleno, tam je dovoleno! Ale jen pro toho, kterému to dovolíte.

7. Čím větší je váš zadek, tím štíhleji vypadají vaše boky. Takže se z fleku můžete vykašlat na všechny diety. Tady jde o symetrii!

8. Všechny peníze, které ušetříte za nesmyslné utrácení v posilovně, psychologa a další záležitosti, můžete věnovat třeba do masáže nebo něčeho hezkého na sebe!

9. Můžete klidně sedět jedním zadkem na dvou židlích a nikdo vám to nemůže mít za zlé!