Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

8 znaků, jak poznáš, že tenhle kluk o tebe FAKT VŮBEC NESTOJÍ!

8 znaků, jak poznáš, že tenhle kluk o tebe FAKT VŮBEC NESTOJÍ!
Zdroj: archiv
Každá z nás se dostane do momentu tápání. Není nejjednodušší rozlišit pocity toho druhého, obzvlášť když ty jsi ta, co se zakoukala. Už jste byli na rande. Co pak? Čekáš u telefonu, na mejdanu sleduješ každý pohyb onoho protějšku a ptáš se sama sebe, jestli to má stejně. Nebo se jenom pozorujete. Když se podívá, rozechvěješ se a marně věříš tomu, že je to přesně ten samý pohled, co jsi mu věnovala ty. Takže je čas se probudit, ne všichni po tobě touží!

1. Při prvním setkání mluví jenom o tom, jak vypadáš:

Přiznejme si, že vizuální dojem je ta první věc, které si všimneme. Je to základní mezník. Líbí/nelíbí. Jedeme dál. Neseznamujeme se s lidmi, co nás nepřitahují. Ty ale vidíš zázrak lidstva v tom, že ten, co se ti líbí, řekl, že jsi hezká Chválí ti vlasy, postavu, outfit. Usmívá se hezkým úsměvem a flirtuje. No, takže dobrý den! Nikdo, kdo v tobě vidí něco víc, s tebou nezačne hned flirtovat. Jestli ho chceš mít v posteli, flirtuj taky a možná se to povede. Nicméně ráno vstane a bude doufat, že už jsi zmizela v noci. Pravidlo č. 1: Neoxiduj u něj doma!

2. Jenom ti odepisuje:

Potkali jste se, možná něco bylo a bylo to super. Ty si, jako my všechny, začneš vysnívat řadu scénářů, protože proč by si na tebe jinak bral kontakt? Asi tě chce vidět znovu. Píšete si, pročež tebe to strašně baví. Najednou je ale v práci. Nebo s klukama. Nebo něco řeší. Odepíše ti, ale sám nevyvíjí aktivitu. Občas se ozve standardním "Co děláš?" modelem. To ovšem neznamená, že tě chce vidět. Kluci to píšou jen tak, když zrovna nemají nic podstatnějšího. A ve chvíli, kdy se sebereš a přijedeš, celá jeho chuť je pryč a jediné, na co myslí, je, aby to už měl za sebou. Pak se pochopitelně opět sám od sebe neozývá.

3. Vídáte se nějakou chvíli, ale najednou to... ustává:

Tohle je bod zlomu. V těchhle situacích zřejmě nejde ani tak o hajzla nebo někoho, kdo by to měl v plánu. Jenom jsi ho přestala bavit. Sedíš doma a řešíš to s kámoškama. Ony ti samozřejmě přitakávají, ačkoli vědí, co se děje. Tobě každopádně dávají rady, aby ses mu ozvala, protože "je jasný, že tě chce". Jenom asi nemá čas. Má čas. Má čas, co ti nechce věnovat. Počáteční nadšení zkrátka opadlo. To se stává. Neozývej se mu, začne ho to otravovat a ještě celá situace začne být trapná pro oba.

4. Přijde za tebou v baru:

Tenhle ne! Vážně ne. Uvědom si, že chlap, co v baru nebo restauraci přijde sám a sám s tebou začne komunikovat, nikdy nechce tebe. Stejně tak jako oslovil tebe, oslovil a v budoucnu osloví spoustu dalších slečen a žen. Zásada všeho seznámení je přirozené vyplynutí ze situace. Náhoda. Seznámení přes někoho známého. Pohledy. Úsměv. Buď si jistá, že ten hezký kluk, co si včera řekl o číslo, bude mít v telefonu dalších sto čísel. A pozor! Když to klapne a budete spolu, dala bych si sakra pozor na to, co má v mobilu.

5. Nechce tě seznámit se svými přáteli:

Au. Tohle je zásadní věc. Když nejde o někoho, s kým máte společné přátele, měla bys vědět, že kluk, který má zájem se s tebou vídat dál, se tebou bude chtít pochlubit. Už se to neděje měsíc? Nebo jsi je viděla, ale najednou se choval, jakože tam snad ani nejsi? Jdi od toho pryč. Zřejmě ani nejsi jediná holka, se kterou se vídá. A před jeho přáteli nemáš jméno, ale některou z oblíbených přezdívek jako čůza nebo "tamta".

6. Vyčítá ti maličkosti neprodleně poté, co se poznáte:

Divně se dívá, když se líčíš, a jen tak mezi řečí se zeptá, jestli to není trochu moc. Sleduje tě, když piješ drink moc rychle, nebo tě upozorní, že věc, kterou jsi zrovna řekla, je tak trochu blbost. Celé to uzavře jemnou narážkou na jeho bývalou holku, která tohle a tohle dělala úplně jinak. Postupem času jeho stížnosti gradují, od práce přes sbírání hoven po psovi až po styl, jakým mluvíš do telefonu se svými kamarádkami. Co je mu sakra do toho?

7. Porovnává tě se svojí ex:

Tohle je vlastně jednoduché. Měl holku, měl ji rád. Od rozchodu hledá tu, co ji nahradí, ale zatím se to neděje. A tak porovnává. Potkal tebe, jako spoustu dalších holek, ale vždycky mu tam něco nesedí. Takže má potřebu ti říkat, že Maruška vařila nejlepší těstoviny. Nebo má v bytě pořád její fotku. Nebo byla Maruška aktivnější v posteli. Ať jde vlastně Maruška někam, jo?

8. Má manželku:

Jednou a provždy: Nerozvede se. Nerozvede se. Ne, nerozvede se. NE-ROZ-VE-DE SE!

Jak tedy poznáš, že tě chce?

Neflirtuje s tebou, snaží se mluvit přátelsky, mluví o tobě před svými přáteli, směje se tvým vtipům, sáhodlouze si s tebou povídá, snaží se o nenápadnost, zajímá se o to, co děláš ty.

A hlavně - Když kluk chce, vždycky si tě najde. Vždycky tě zkontaktuje. Vždycky.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy