Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

8 signálů, jak holka pozná, že už svému klukovi leze solidně na nervy

Nebulte, stejně to nezměníte…
Zdroj: archiv
Byla to láska jako z filmu, ale najednou je mezi vámi propast a vy nevíte, co se stalo. Neudělala jste žádnou chybu, nevlezla nikomu do postele ani se nepohádala s jeho matkou...

Odpověď je jednodušší, než si myslíte. Jádro pudla je zakopané v tom, že jste mu prostě začala lézt na nervy.

A tohle je 8 signálů, které vám to potvrdí.

1) Ignoruje vás

I když se před ním nakrucujete v novém prádle s dokonale hladkýma nožkama a sexy svádivou rtěnkou, zírá někam do prázdna a skrze vás.

2) Je pořád unavený

I když to byl největší divočák, kterého jste potkala, místo toho, aby vás celou noc budil svým připraveným „klínem“, otočí se na druhý bok a chrápe po dvou minutách v posteli.

3) „Nic mu není“

Kdykoliv se ho zeptáte, co se děje, jestli není unavený nebo naštvaný, odpoví vám, že se „NIC“ neděje. Tohle je jedno vůbec z nejhorších znamení, dejte si na ně dobrý pozor.

4) Neplánuje

Zatímco ještě před půl rokem byl váš společný diář naplněný akcemi, které společně musíte prožít, teď zeje prázdnotou a vy musíte obvolávat kamarádky, aby vás z té šedi alespoň čas od času vytrhly.

5) Hledá si výmluvy

Chtěla jste připravit romantickou večeři, vzít ho do kina nebo se mu zavděčit lístky na fotbal, ale on má pořád hrozně práce nebo jiných aktivit? Není to časem, ale je to vámi. Nechce jej s vámi sdílet.

6) Nemluví

Zatímco vy byste si s ním chtěla vyprávět o problematice zemí třetího světa, o svatbě vaší sestřenice i o letní rovnodennosti, on jaksi nenachází téma k hovoru. Tedy s vámi.

7) Rozhlíží se kolem

Když už je rozpad vašeho vztahu na spadnutí, začne registrovat jiné ženy ve svém okolí. Své kolegyně z práce nebo vaše kamarádky. A to už je opravdu jasný signál k tomu, že je na čase opustit potápějící se loď.

8) Všechno děláte špatně

Pečetí vašeho zpackaného vztahu je moment, kdy budete mít pocit, že se i špatně díváte. Pokud vám dává najevo, že jste nemožná a hrozná, dejte mu prostor, ať si hledá nějakou „dokonalou“.

Související články

Další články