Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

8 postav ze seriálu Simpsonovi, které jsou nejméně vtipné

Seriál o rodince Simpsonových se stal legendou.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Kultovní seriál Simpsonovi je studnicí supervtipných postav jako Homer, Barney, Kent Brockman, pan Burns, Troy McClure a další. Kromě nich se však najdou i charaktery, které nejenže příliš zábavné nejsou, ale navíc mnoha divákům vysloveně lezou na nervy. O koho jde?

Sideshow Mel – alias Melvin Van Horne, člen Krustyho klaunské show. Mel je velmi výmluvný, poeticky založený, inteligentní, vzdělaný a navíc krásně zpívá. Jinak je to ale pořádný suchar.

Artie Ziff – bývalý miliardář, který je hloupý, sobecký a domýšlivý. Artie je nezlomně přesvědčen o tom, že všude byl, všechno zná a všechno ví. Pokud mu něco schází, tak smysl pro humor.

Maggie Simpson – nejmladší dítě Homera a Marge, na svůj věk až neobyčejně chytrá a šikovná. Mimo jiné zvládne sestavit vzorec E=mc2 z dětských kostek a jednou postřelila pana Burnse. Vážně ale pochybujeme o tom, že se někdo na Simpsony dívá právě kvůli ní.

Reverend Lovejoy – farář Prvního springfieldského kostela a manželský poradce, jehož největším koníčkem jsou vláčky. S velkým potěšením káže o pekle. Další nemastná neslaná postava, bez které by se Simpsonovi dost dobře obešli.

Maude Flanders – manželka Nedda Flanderse. Hodná, poctivá, laskavá, dobročinná. Často pořádala charitativní večírky. V 11. sérii tragicky zemřela a podle našeho názoru nikomu nechybí.

Dr. Marvin Monroe – psycholog, provozující poradnu pro agresivní rodiny. Simpsonovy se pokoušel léčit pomocí elektrických šoků (netřeba snad dodávat, že bezúspěšně). Tato postava se ukázala být natolik zbytečná, že ji tvůrci Simpsonů nakonec prostě přestali používat.

Marge Simpson – manželka Homera Simpsona. Možná až příliš trpělivá a starostlivá. Drtivá většina normálních žen by na jejím místě nejspíš už dávno podala žádost o rozvod. Svým způsobem je smutné, že s řadou vedlejších postav je mnohem větší legrace než s hlavní hrdinkou.

Lisa Simpson – geniální dcera Homera a Marge v tomto výčtu zkrátka nemůže chybět. V mnoha ohledech je podobná jak S. Melovi, tak A. Ziffovi. Notorická jedničkářka a šprtka, kterou dětští diváci nepochybně musí „milovat“. Pokud vám po nějaké době sledování seriálu nezačne lézt na nervy Lisa, pak už asi nikdo.

Související články

Další články