Módní akce Prague Fashion Weekend je v plném proudu a celebritami se to tam jenom hemží. Navštěvují krásné módní přehlídky, navíc tam jsou fotografové, tak se všichni snaží vypadat co nejlépe. Proto vám přinášíme módní speciál, abyste z toho víkendu módy taky něco měli.

Nejvíce všem přítomným vyrazila dech Ornella Štiková (21), která se přišla podívat s kamarádkou na přehlídku Kateřiny Geislerové. Bylo to po dlouhé době, co se objevila na veřejnosti, takže všichni byli překvapeni. A nejen Ornellinou přítomností. Mladá maminka přišla vyštafírovaná, jako by tu přehlídku šla sama. Zvolila černé sáčko s černými kalhoty, do toho bílou halenku a vrcholem outfitu byla kabelka Dior. Kokta se asi plácnul přes kapsu.

Další osoba, která šokovala ostatní, byla Petra Faltýnová (36), která si vyrazila s novým přítelem. Až na to, že její objev má čtyři nohy a líže si kulky. Ale co, smutek se nějak zahnat musí. Oblečená byla do šedých šatů, kterými nic nezkazila.

Nezaostávali ani ostatní. Je vidět, že módní akci všichni berou velmi vážně, a tak se módní přešlapy objevují naprosto minimálně. Přesvědčte se sami.