Totožnost americké servírky a matky Cristiana juniora není dodnes známá. Fotbalista asi tenkrát udělal všechno pro to, aby dostal malého do péče. Podle zahraničních médií jí za mlčenlivost dal 15 milionů dolarů a ona navždy zmizela z jeho života. Od té doby vychovává syna sám, s pomocí své maminky. A vlastní máma mu podle něj vůbec nechybí.

„Nevidím v tom žádný problém. Ve světě je plno dětí, které nemají oba rodiče. Dítě bez mámy, bez táty, někdy rodič umře. Takový je život. Má úžasného tátu a babičku, která ho ve všem podporuje. Dostane se mu nejlepšího vzdělání, bude silný a naučím ho vážit si věcí,“ prozradil fotbalista v televizní show někdy před rokem.

O mámě prý synovi řekne, až bude starší, ale na otevřený rozhovor se chystá. Určitě to nebude jednoduché, ale aspoň podle fotek z Ronaldova Instagramu se má syn jako v bavlnce. Užívá si domácího jídla od babičky, jezdí s tátou v luxusních auťácích a společně spolu cvičí i chodí spát. No koukněte se na ty dva krasavce v galerii. Není pochyb, že tenhle klučík je jeho krev.