Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

8 nejkrásnějších moderátorek televizních novin, které vídáte na obrazovce: Díky nim je radost sledovat zprávy

Zdroj: www.herminapress.cz
+ Dalších 5 fotografií

Zatímco ve světě je běžné, že hlavní zprávy v televizi moderují zralé ženy a 40 let je teprve věk, kdy s nimi začínají, u nás vládne trend, že čím krásnější a mladší, tím větší má šanci usednout do nejcennějšího křesla zpravodajské relace kolem sedmé hodiny večerní.

Nejlépe pokud vám bude fakta o záplavách v Indii a další odpálené bombě v Afghánistánu přednášet nějaká bývalá misska nebo modelka, v případě Novy dokonce Playmate. Komerční stanice se uchylovaly vždy k tomu, že jeden obraz řekne více než sto slov, a proto tam hlavně vídáme blondýny obdařené plnými vnadami.

To veřejnoprávní stanice si musí držet úroveň, přesto i tady začínají hlavní večerní čas okupovat velmi pohledné zprávařky, které ale přece jen musejí prokázat více profesionality. Po odchodu Jolany Voldánové už je poslední volavkou nemodelky a ženy středního věku Marcela Augustová, které bude za dva roky padesát let.

Nicméně pokud byste chtěli v těchto dnech najít tu nejhezčí moderátorku televizních novin, nezbude vám než přepínat z jednoho kanálu na druhý, protože krasavicemi se to tam jenom hemží. My se pokusili vybrat osm nejpohlednějších.

Související články

Další články