Chcete mít na rok 2014 nějaký pěkný obrázkový kalendář? Někteří se spokojí s kočičkami, někteří chtějí holky v co nejtitěrnějších bikinách ukrývajících co největší objemy hrudníků… No, a pak jsou kalendáře, které nezapadají do žádné kategorie. Třeba tahle osmička.

8 – Kalendář s těhotnými muži

Je to kalendář se sérií fotek, kdy si tatínkové hrají na těhotné. Výdělky z jeho prodeje jdou na jednu porodnici v Americe.

7 – Kalendář s potetovanými knihovnicemi

Ano, to je jeden z těch příkladů velmi, velmi specifických obrázkových kalendářů. Na fotografiích jsou údajně skutečné knihovnice z Rhode Island.

6 – Kalendář se Zlatou, ruskou extrémně ohebnou ženou

Zlata je žena, která dokáže dělat se svým tělem opravdu děsivé cviky. Oblékla se tedy do latexu, protáhla si záda a nafotila kalendář na celý rok.

5 – Kalendář plný sexy římskokatolických kněží

Oficiálně se jmenuje Calendario Romano. Jeden fotograf z Benátek se rozhodl na ulicích Říma fotit kněze, kteří mu přišli nějakým způsobem hezcí. Vždy, když je vyfotografoval, zeptal se, zda může fotky použít. Akorát jim neřekl, že to bude do „sexy kalendáře“.

4 – Kalendář s hezkými modely a štěňátky

Je něco roztomilejšího než štěňátka a jiná pidi zvířátka? Pro ženy jsou to rozhodně svalnatí modelové. V tomto kalendáři je kombinace obojího.

3 – Kalendář, ve kterém dělají krávy jógu

Ne, vážně, tohle je přesně ta věc, která vám doma chybí na stěně! Jen se na ně podívejte!

2 – Kalendář s taxikáři z New Yorku

Chtěli jste se někdy každý měsíc v roce dívat na škaredé newyorské taxikáře, jak se snaží napodobit sexy pózy modelů? Umožní vám to tenhle skvost.

1 – Kalendář, který můžete vypít

Na každý den v měsíci připadá jeden čaj, který si budete denně dělat. Což znamená, že za rok dáte minimálně 365 hrnků čaje. Lepší, než aby to byly panáky vodky, ne?