Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

8 legendárních milostných scén v Ulici: Záporák Robert, mladý Miki nebo nevěrníci Bedřich a Jarda

8 legendárních milostných scén v Ulici: Záporák Robert, mladý Miki nebo nevěrníci Bedřich a Jarda
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 19 fotografií
ulice
V nekonečném seriálu Ulice se natočilo nespočet milostných epizod. Herci musí být před kamerou co nejvíce přirození, aby scéna diváka vtáhla do děje. Ne všichni aktéři se ovšem cítí při takovýchto momentech příjemně a natáčení sexuálních scén je pro ně náročné. Své o tom ví Adrian Jastraban alias Bedřich, který je v seriálu náruživým milovníkem žen. A není jediný. Několik choulostivých chvilek si zažila i postava Jardy Hejla, Martina Maléře nebo mladičkého Mikiho. Podívejme se na 8 nezapomenutelných a legendárních milostných scén v Ulici.

Milovník ženské krásy Bedřich Liška

Bedřich Liška je chlap s dobrým srdcem, který by se pro rodinu rozdal. Jeho největší minus je, že má slabost pro ženy. Krátkou etapu si prožil se Zuzankou, která je matkou jeho syna Františka, ale jejich vztah byl od začátku odsouzen k zániku. Po Zuzaně si našel svoji životní lásku Aničku, která to s Bedřichem rozhodně nemá jednoduché.

Anička byla a je trpělivou ženou, která Bedřichovi leccos odpustí, ale vše má své hranice. Napřed se zakoukal do pohledné blondýny Lucie, která byla hubená jako laňka a její půvab nešel přehlédnout. Bedřichovi se doslova zatmělo před očima a nepomyslel na Aničku ani na děti. Na společné sexuální scény Bedřicha a Lucie se můžete podívat v galerii.

Po čase pochopil, že Lucie je sice krásná žena, na kterou je radost pohledět, ale krásou se mu nevyperou špinavé ponožky ani se neuvaří teplá večeře, a tak se s prosíkem vrátil za Aničkou, která ho sice přijala, ale Bedřich si nedal pokoj.

Zanedlouho se, dle svých slov omylem, spustil s Jindrou, která s Bedřichem otěhotněla a má s ním dceru Ladu. To už bylo i na jinak klidnou Aničku příliš. Práskla do stolu a Bedřicha vyprovodila z bytu. V současné době je Anička sama a Bedřich má mladou přítelkyni Tamaru, ale něco nám říká, že ti dva stejně znova skončí spolu. Jindra měla milostnou scénu s Bedřichem po propařeném koncertě a snímek z jejich těžkého rána najdete v galerii.

Jarda Hejl, šarmantní chlap se slabostí pro lolity

Jarda Hejl je otec dvou dětí a doma má krásnou ženu Lenku. Ani to mu ale nestačilo a ještě před svatbou se spustil s mladičkou a divokou Markétou, která se do něj zamilovala, a jejich milostný akt se odehrával v Jardově dílně. Jarda si dodal nutnou dávku odvahy pomocí alkoholu, a pak už jen stačily letmé pohledy, pohlazení a neštěstí bylo na světě.

Pravdou je, že Jarda Hejl toho má na kontě mnohem méně než Bedřich, ale je stejně nepoučitelný. Naposledy se zamiloval do půvabné modelky Jany, která by možná jeho city opětovala, ale moc dobře si uvědomila, že ukrást tátu dvou dětí není úplně košer. Na jejich milostnou zápletku se můžete podívat do galerie.

Martin Maléř mezi dvěma ženami

Martin Maléř žil přes dvacet let spokojeně se svojí rodinou, dvěma dětmi a krásnou manželkou Veronikou. Možná by tomu tak bylo i nadále, ale to by se nesměl zamilovat do číšnice Šárky, která ho naprosto okouzlila. V současné době procházejí Martin se Šárkou krizí, a je dost možné, že proutník Maléř svého rozhodnutí hořce lituje.

Martin je pohledný chlap, ze kterého srší neskutečné charisma, a proto není divu, že na něj sedají ženy jako na lep. Ještě než utekl od Veroniky za Šárkou, tak si společně střihli pár milostných scén, které najdete v galerii, stejně jako choulostivé scény s rozvášněnou Šárkou.

Tichá voda Veronika Maléřová břehy mele

Veronika Maléřová na tom byla v poslední době hodně špatně. Rozchod s milovaným manželem jí dal hodně zabrat a kvůli komplikacím se zdravím dokonce skončila v nemocnici. Nakonec se ale i tichá a bázlivá Veronika odhodlala a pochopila, že není všem dnům konec.

Momentálně je zamilovaná až po uši a není tomu tak dávno co si střihla sexuální scénu se svým novým přítelem zubařem Patrikem. Před časem se ale herečka Hana Holišová nechala slyšet, že milostné scény jí problém nedělají.

"Je fajn, že hraji v seriálu, který je natáčený před desátou hodinou večerní, takže tam není nic vidět. Spíš je to sranda a je to pro nás takové úsměvné," řekla herečka TV Nova.

Mladíci na tahu

Ani mladým hercům v seriálu Ulice se nevyhýbají lechtivé scény. Své o tom vědí představitelé Mikiho a zákeřného Roberta Bláhy. Miki je mladý kluk, který sice v seriálu momentálně není vidět, ale jeho postelové hrátky s Adrianou Peškovou jsem legendární. Vztah jim sice nevydržel, ale rozptýlení to bylo velmi slušné.

Další dvojicí, mezi kterou to zajiskřilo je referentka Denisa Mastná a tiskový mluvčí Robert Bláha. Oba dva si to rozdali v práci na stole v kanceláři, ale opět šlo jen o jednorázové milostné vzplanutí, které nemělo dlouhého trvání. Do galerie se můžete mrknout na všech 8 legendárních scén.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy