Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

7 vlastností ideálního muže! Jak uspěl váš partner?

Kolik vlastností má váš muž?
Občas si říkám, jak by asi měl vypadat ideální muž... Jaké by asi měl mít vlastnosti a jak by měl vypadat. Když nad tím tak přemýšlím, je jasné, že pro každou z nás je ideál někdo jiný. Pojďme se ale podívat na 7 bodů, na kterých se shodneme. Schválně, kolik z nich váš partner splňuje!

Která žena se občas nezasnila a nepřála si dokonalého partnera, který bude pozorný, krásný, bohatý a chápavý? Ze snu se ovšem probouzíme a zjišťujeme, že to s tím mužským ideálem není zase tak jednoduché, jak bychom si asi přály. Pojďme se tedy zasnít společně a řekněme si, které vlastnosti by měl každý muž dostávat od Boha hned od narození.

1. Spolehlivost

Nebyl by ten vztah jednodušší, kdybychom se na muže mohly skutečně spolehnout? Spolehlivost je na našem seznamu číslo jedna!

2. Humor

Smysl pro humor je polovina úspěchu. Kluci se smyslem pro humor nemusí být ani tak okouzlující, no nemám pravdu? Charizma jim totiž tvoří jejich sranda povaha.

3. Věrnost

No, tak o věrnosti se snad ani nemusíme bavit. Bohužel, najít v dnešní době věrného muže je jako hledat jehlu v kupce sena. Možná proto je dobré pořádně si svého milého hlídat.

4. Čistota

Neříkám, že každá z nás mu hned na prvním rande prohlídne nohy a uši, ovšem muži, kteří se o sebe starají, u nás prostě vyhrávají.

5. Inteligence

Jistěže každému chlapovi nedáte vyplnit IQ testy, ale s blbem se taky těžce žije. Pokud náš milý tedy oplývá přirozenou inteligencí, je na světě hned hezky.

6. Pochopení

Tak v této vlastnosti s muži většinou pořádně narážíme. Je jasné, že muž nemůže přemýšlet jako žena, ovšem čas od času bychom se mohly cítit pochopeny, třeba v době menstruace, těhotenství nebo šestinedělí by to bylo fajn.

7. Tolerance

Na nedostatek tolerance dojel už nejeden vztah. Pokud se partneři prostě nerespektují a netolerují jeden druhého, je konec. Jde tedy o vlastnost, kterou by náš sci-fi ideální muž měl rozhodně mít.

Související články

Další články