První dojem, který udělá žena na muže, je často tím rozhodujícím. Na jeho základě k ní totiž muž bude přistupovat buď jako k objektu své touhy, nebo jako k další slepici ve svém okolí.

Těchto 8 věcí si muži všímají ze všeho nejdříve.

1) Nohy

Když vás muž zahlédne jen tak zběžně zdálky od baru, nejprve do jeho zorného pole vstoupí silueta vašich nohou. Jsou dlouhé a rovné? Evidentně jej budete zajímat i nadále…

2) Souměrnost

Nedá se říct, že by muži obecně milovali štíhlost nebo naopak oblost. V hlavě mají zakódovanou jakousi rozlišovací schopnost pro rozeznání souměrnosti. A ta je tím nejpodstatnějším.

3) Vlasy

Možná si myslíte, že když si ráno nestihnete umýt vlasy a uděláte si culík, že nikdo nic nepozná, ale opak je pravdou. Muži rekognoskují to, co máme na hlavě. Jste blondýna, bruneta nebo zrzka? A máte hřívu zdravě lesklou, nebo krepatou?

4) Pleť

I kvalita naší pleti leccos vypovídá. Muži ji hodnotí především jako ukazatel zdraví. Pokud máte pleť jako broskvičku, červená líčka a ústa k zulíbání, nebude z vás moci spustit oči. Na tuny make-upu se ale vykašlete. Někteří muži sice bývají barvoslepí, ale ne slepí.

5) Úsměv

Pokud máte křečovitý úsměv, protože zrovna nemáte výstavní chrup, rychle byste s tím měly něco udělat. Naše zuby jsou naší vizitkou!

6) Hrudník

Ano, nebudeme popírat, že se muži nezaměřují na naše prsa. Jenže tady pozor! Co muž, to jiné choutky. Někdo má rád ňadra dmoucí, jiný dává přednost dívčímu hrudníčku.

7) Styl oblékání

Jestli si myslíte, že muži na oblečení nedbají, pak se šeredně pletete. Muži si v dnešní době všímají našeho stylu víc než kdykoliv předtím. Jestli jste ležérně IN, nebo těžce upjatá, rozeznají na první pohled.