Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

7 věcí, které jste nevěděli o Honzovi, který uhranul české ženy! Bude z něj MasterChef?

Honza je šťastně zadaný a se svou partnerkou si rádi užívají diskotéky
a jiné party.
Zdroj: facebook.com/Melkumy Honza Extazy
+ Další 2 fotografie
Honza se v letošní soutěži MasterChef Česko probojoval až do finálové šestky. Předvedl, že kulinářské umění zvládá a má co nabídnout. Diváky je vnímán jako drsňák. Pro ostré slovo nejde daleko a umí si prosadit svou. Však se taky nepohodl s Lucií, když spolu v týmu vařili. Ještě aby ne, když jsou oba dost podobné, svérázné povahy. Stejně jako Lucia na obrazovkách vystupuje sebevědomě. Vypátrali jsme pro vás, jaký je ve skutečnosti.

Jako všichni účastníci MasterChefa má zálusk na výhru. I když párkrát neměl zrovna dobrý den a jídlo se mu nepovedlo podle představ, zatím v soutěži setrvává. Patří mezi docela nadané kuchtíky a vaření ho jistě baví. Sem tam ale bouchne a to, jak to vypadá, na vlastní kůži zažila Lucia. Byli spolu v jednom týmu a Honza byl kapitán. Do konfliktu se oba dostali, když Lucia přebrala jeho funkci kapitána místo něj a ostatní dirigovala. To ho rozčílilo doběla a o Lucii se ne zrovna hezky vyjádřil.

Teď už ale k tomu, jaký žije Honza život mimo kamery.

  1. Drsňák Honza z Českých Budějovic je idolem mnoha žen. Aby ne, když má tak hezky vyrýsovanou postavu. Je to pohledný mladý muž, do kterého byste vůbec neřekli, že má už několik let přítelkyni. Působí dojmem, že mu všechny padají k nohám a může si vybírat. Jak je známo, zdání klame a my jsme byli příjemně potěšeni, co jsme se o talentovaném kuchaři dozvěděli.
  2. Honza je milujícím partnerem a tatínkem dvou krásných dcer. Svá děvčata opravdu zbožňuje a snesl by jim modré z nebe. Jeho partnerka je fakt kočka, a tak není divu, že se dcerušky povedly.
  3. Zároveň je velkým sportovcem. Věnuje se fitness a boxování. Ostatně je to vidět na první pohled a několikrát už ho i porotci z MasterChefa za výstavní postavu pochválili. Musí na sobě tvrdě makat, protože není možné, aby tolik miloval jídlo a tak skvěle vypadal.
  4. Velmi rád cestuje, ať už s rodinou, nebo kvůli tréninkům.
  5. Tím nejdůležitějším koníčkem je samozřejmě vaření. Holky, co má doma, se jistě mají jako v bavlnce.
  6. Netají se ani tím, že rád chodí do společnosti. Na diskotéky s přítelkyní nebo na party s kámoši.
  7. Před rokem to taky zkoušel jako DJ. Rád by se věnoval i tomuto odvětví.

Podtrženo, sečteno, Honza je fešák a sympaťák. Při souboji s ostatními si však zachovává chladnou hlavu a umí být pěkně ostrý.

Jak dlouho se mu podaří udržet v soutěži? Vypadne už dnes? To se dozvíme už po osmé hodině večer na TV NOVA v pořadu MasterChef Česko. Dnes se opět soutěžící rozdělí na dva týmy a budou muset připravit co nejrychleji kvalitní a hlavně chutné pokrmy. Ti členové týmu, kteří neuspějí, se budou muset setkat v boji o postup do dalšího kola. Nejslabší vypadne.

Související články

Další články