Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

7 věcí, které by v létě měly okamžitě přestat nosit holky nad 70 kg

Takhle vážně ne!
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Už dávno není pravdou, že by tlustší holky nebyly sexy. Někdy je opravdu lepší mít doma trošku baculatější holku než vychrtlou a vystresovanou kostru. Jenomže pokud má holka o pár kilo navíc, měla by je také umět nosit. Holka může být klidně trochu oplácaná, ale měla by tomu také přizpůsobit svůj šatník. Tohle je 7 věcí, které by měly okamžitě přestat nosit holky, které mají víc než 70 kg.

1) Legíny – když se budete pokoušet nacpat tlustou holku do legín, výsledek bude asi stejný, jako byste do nich vší silu nacpali malého hrocha. V obou případech se na výsledek nedá dívat a v lidech se při pohledu na takové pozadí spouští dávivý reflex.

2) Krátké sukně a kraťasy – Všichni tak nějak tušíme, že obéznější holky mají problém s celulitidou. Proto není třeba, aby nám to názorně ukazovaly v krátkých sukních a kraťasech. My si to dokážeme živě představit, i když máte na sobě zrovna dlouhé kalhoty.

3) Upnuté šatičky – Když děvčata vypadají jako panáček Michelin , tak jim nepomůže ani deset stahovacích kalhotek. A když si i přesto na sebe natáhnou ještě upnuté šaty, tak vypadají jako kutálející se kremrole.

4) Crop top – Hned za povislými prsy je nejhorší povislé a překypující břicho. Jeden by si řekl, že když má holka břicho, tak má také soudnost. Bohužel tomu tak není.

5) Dvojdílné plavky – U hodně obézních lidí nemají plavky prakticky ani smysl. Stejně se vám zařežou do špeků a nepůjdou vidět.

6) Volánkové šaty – Pokud chcete vypadat jako šlehačkový narozeninový dort, tak si je samozřejmě kupte. Ale nezapomeňte, že přidává kila navíc, takže už nebudete jen tlustá, ale mega tlustá.

7) Pruhované věci – Pruhované věci na tlustších holkách budí dojem stáda rozzuřených zeber.

Související články

Další články