Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

7 úchvatných fotek Ashley Graham, plus size modelky, která se dostala jako první do Sports Illustrated

Ashley Graham na titulce plavkovéhop speciálu Sports Illustrated.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Dá se tohle označit tak, že nám začíná nová éra? Hojně sledované plavkové vydání magazínu Sports Illustrated totiž udělalo fotoset s ženou, o níž se zcela jistě nedá říct, že by měla postavu jako modelka. Tedy má. Ale jinak, než jak jsme doposud byli zvyklí.

Staré časy jsou tímto definitivně fuč. A buďte jen rádi, protože takovou rádoby vysněnou postavu, jakou nám prezentují módní magazíny, má jen setina procenta žen a ty jsou ještě navíc upravovány ve Photoshopu, to abyste řádně záviděli a kupovali si sen, protože sen je to, co chcete žít, neb v realitě se nikomu nelíbí.

Nám ano. A realita teď vstupuje do dlouhodobě zakázaného území. Začalo to tím, že se modelky a herečky vzpouzely, když je chtěli na obalech dodělat, pokračuje to reklamami s naprosto obyčejnými ženami a končí to tím, že na obálku speciálního plavkového vydání magazínu Sporst Illustrated se dostala žena, která obléká velikost 40 a výše.

Plus size modelka. Ashley Graham (26) s plnými křivkami, naprosto hanebně označená jako „modelka nadměrných velikostí“, přičemž její velikosti jsou úplně normální, zatímco ty doposud modelkovské velikosti nikdo neoznačuje jako „modelka anorektických velikostí“ či „modelka s oděvní velikostí jedenáctiletého kluka“.

Ale nemusí pršet, zatím stačí, že kape a i editoři magazínů došli k rozumu s tím, že s realitou se mnoho žen i mužů ztotožní daleko snadněji, protože na sny stvořené grafikem si nikdy sáhnout nemůžete.

Související články

Další články