Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

7 soukromých fotek ze života nejmocnějšího muže planety: Obama, jak ho asi neznáte

7 soukromých fotek ze života nejmocnějšího muže planety: Obama, jak ho asi neznáte
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Je to život, který si neumíme tak úplně dobře představit. Jsou v něm samé povinnosti a úřadování, ale i nejmocnější muž na světě má svůj soukromý a tak trochu jiný život.

Barack Obama (53) má podle mnohých nejlepší práci na světě, je taky nejmocnějším mužem a vlastně má dost pohodlný život, jen vyřídí pár zaoceánských telefonátů, jednou za čas zmáčkne červené tlačítko a jinak za něj a pro něj dělá hromada lidí.

Být prezidentem ale znamená mít daleko více šedivých vlasů, více vrásek a starostí a taky méně času na svoje záliby či kolikrát vůbec možnost dělat to, co vás baví. Fotograf Bílého domu je ale u každé situace a za Barackem v patách, takže díky němu pak víme, že i prezident nezapomíná na to, že je člověk

Obama rád hraje basket a dosud si dodržuje tuhle tradici se svými přáteli, svou Oválnou pracovnu propůjčuje i jiným věcem, než je jen úřadování, třeba se v ní dá hrát perfektně golf, a taky se o něm ví, že má rád děti a nikdy je u sebe neodmítne

Tyhle oficiální, a přesto soukromé fotky jsou k vidění jen jednou za rok, kdy se vyberou ty nejlepší, a my jsme tu minule přinesli podobné momentky, na nichž nevypadá Obama jako politik, ale jako obyčejný otec od rodiny, veselý člověk, co má rád lidi a společnost. Možná proto je na veřejnosti tak oblíbený.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy