Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

7 skutečných důvodů, proč vám váš milý ještě neřekl, že vás miluje!

Zdroj: Profimedia.cz

Muži občas mají pocit, že říci MILUJI TĚ rovná se odsudek k doživotnímu žaláři s koulí na noze po vašem boku

Je tudíž možné, že se váš vyvolený bude mít k vyslovení těchto sladkých slůvek jako Godot ke svému příchodu

Abyste si však útrpné chvíle čekání odlehčila, přečtěte si 7 důvodů, které pravděpodobně zdržují jeho hlas od hlasu jeho srdce.

1) Prostě mu to nejde přes pusu

Ano, je to možné. Zkoušeli jste si někdy vyslovit tato dvě slůvka? Jak se u toho zatváříte? A jaký zvolíte tón? Usmějete se, nebo zvolíte melodramatický pokles hlasu? Není to jednoduché a váš milý si to pravděpodobně pořád ještě dostatečně nenacvičil před zrcadlem.

2) Nemiluje vás

I tuhle možnost vezměte v úvahu.

3) Už vám to naznačil

Možná jste to přeslechla, když vám to špitl hned po milování do ucha, ale vy jste nereagovala. Pokud to udělal, nemá potřebu dělat to znovu.

4) Doufá, že to cítíte

I přes všechnu svou hranou tvrdost jsou muži mnohem citlivější a romantičtější, než se může na první pohled zdát. Doufá, že tato slova vyčtete z jeho upřímného pohledu, z jeho polibků nebo gest...

5) Bojí se odmítnutí

Když někomu řeknete, že ho milujete, automaticky očekáváte, že vám odpoví to samé. Ale co když by se odpovědi nedočkal? To je to, co ho děsí... Zkuste se vyslovit jako první vy!

6) Není si jistý

Muži občas naštěstí ještě drží zásadu, že slovo dělá muže. A pokud vám dá své slovo v lásce, mělo by být neodvolatelné. A tímhle si možná jednoduše není úplně jistý.

7) Nepovažuje to za podstatné

Možná nemá potřebu ujišťovat vás o vašem fungujícím a láskyplném vztahu slovy. Možná doufá, že když ho máte po svém boku, že nepochybujete a nepotřebujete v tom být utvrzována. Vlastně je mnohem lepší, když za muže v tomhle ohledu skutečně promlouvají spíš činy...

Související články

Další články